Všechny články označené štítkem: ČPP

 

Povinné ručení Renault Laguna

Článek 04.07.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Povinné ručení Renault Laguna

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla Renault Laguna nepatří k nejlevnějším. Příslušnost ke střední třídě a větší velikost si vybírá daň v podobě dražší pojistky. Nicméně stále existují možnosti, jak ušetřit. Číst více »

 

Povinné ručení Hyundai

Článek 24.06.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Povinné ručení Hyundai

Povinné ručení na Hyundai můžete sjednat v jakékoli pobočce pojišťovny. Ale nejvýhodnější nabídky najdete na internetu. Srovnávače povinného ručení obsahují nabídky na všechny prodávané modely. Pokud si koupíte nové Hyundai, můžete získat pojištění dokonce zdarma. Číst více »

 

Povinné ručení Škoda Octavia

Článek 19.06.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Povinné ručení Škoda Octavia

Povinné ručení nechrání vaši milovanou Octavii, ale vás před škodami, které můžete způsobit neopatrnou jízdou. Uzavírá ho celá řada pojišťoven. Poradíme vám, kde hledat nejvýhodnější nabídku pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Číst více »

 

Ušetřete na povinném ručení

Článek 05.06.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Ušetřete na povinném ručení

Ačkoli ceny povinného ručení v minulých letech pravidelně klesaly, stále se jedná o značný zásah do peněženky. Ceny jednotlivých pojištění se mnohdy liší o stovky až tisíce korun. Stále existují řidiči, kteří si platí zbytečně drahé povinné ručení. Přitom stačí využít srovnávače a vyhledat nejlepší povinné ručení. Číst více »