Všechny články označené štítkem: Investiční životní pojištění

 

Čtyři novinky pro srozumitelnější životní pojištění v roce 2015

Aktualita 24.09.2014, Kategorie: Životní pojištění, Autor: Kamila Hamalčíková

Čtyři novinky pro srozumitelnější životní pojištění v roce 2015

Nevíte, jak se zorientovat v nabídce mnoha produktů životního pojištění? Podle České asociace pojišťoven nejste sami, proto zavede několik opatření, která mají usnadnit porovnání jednotlivých produktů. Transparentnější pravidla pro smlouvy se objeví od 1. ledna 2015. Na jaká čtyři zlepšení se můžete těšit? Číst více »

 

Jak zhodnotit úspory

Článek 17.04.2014, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Ušetřeno.cz

Jak zhodnotit úspory

Už dávno je nám jasné, že nechceme-li přicházet o své naspořené peníze, musíme jim najít jiné místo, než je běžný účet nebo domácí prasátko. Tam nám je totiž pomalu a tiše ukrajuje každoroční inflace. Kam tedy peníze uložit, aby se jejich objem naopak zhodnocoval? Rady a tipy vám přinášíme v následujícím článku. Číst více »

 

Nejlepší spoření pro děti

Článek 20.12.2013, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Jan Hruška

Nejlepší spoření pro děti

Nadarmo se neříká, že investice do dětí je vkladem do budoucnosti. Jen studium na vysoké škole vyjde na desetitisíce korun. Chcete svým dětem poskytnout nejlepší možné podmínky ke vstupu do dospělého života? Víme, jak na to. Číst více »

 

Srovnání životního pojištění

Článek 24.09.2013, Kategorie: Životní pojištění, Autor: Ušetřeno.cz

Srovnání životního pojištění

Které životní pojištění je to nejlepší? Odpověď není jednoduchá. Vždy záleží na tom, co si od pojištění slibujete a v jaké životní fázi se nacházíte. Jaký produkt je tedy pro vás nejlepší? Odpověď hledejte v článku. Číst více »

 

Jaké jsou druhy životního pojištění

Článek 15.07.2013, Kategorie: Životní pojištění, Autor: Ušetřeno.cz

Jaké jsou druhy životního pojištění

Životní pojištění neslouží pouze na pomoc pozůstalým nebo zajištění hypotéky. Věděli jste, že finance vložené do pojistky můžete výhodně zhodnocovat? Záleží pouze na tom, co od pojištění očekáváte. Mezi nejoblíbenější produkty životního pojištění patří rizikové a investiční pojištění. Číst více »