Už je 5G internet od Nordic Telecom i u vás doma?

 

Nordic Telecom jde mílovými kroky za svým cílem nabídnout 1,3 milionu domácností do konce příštího roku připojení k super rychlému 5G internetu. V květnu a na začátku června spustila společnost stovky nových vysílačů, které nyní pokrývají signálem na 260 000 adres ve 240 městech. Patříte mezi ty, co už se mohou napojit?

nordic 5G internet(Zdroj: Nordic Telecom) 

Již delší dobu se šušká, že právě Nordic Telecom se stane vysněným čtvrtým operátorem, co zamává s trhem, který aktuálně ovládá velká trojka (Vodafone, O2, T-Mobile). Prozatím si však připravuje půdu a buduje moderní 5G síť. Jedná se o inovaci aktuální 4G (LTE Advanced) a má nám přinést kvalitní pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem. Několikanásobně rychlejší internet a krátká odezva však nemá pouze umožnit obyčejným lidem stahovat HD filmy za několik vteřin či si konečně užít zcela plynulou virtuální realitu. Spuštění 5G má následovat rozvoj robotiky, internetu věcí, autonomních automobilů či dokonce holografických projekcí.

Budoucnost je tady

Tento zázračně rychlý internet si díky Nordic Telecomu můžou někteří z nás pořídit domů již dnes. Jestli patříte mezi šťastlivce s přístupem k síti budoucnosti, zjistíte jednoduše na stránkách 5Gvevzduchu, kde stačí nezávazně vyplnit svou adresu a e-mail či telefonní číslo. Pokud je již váš domov pokrytý, můžete si vybrat ze dvou tarifů s připojením přes 5G.   

5G internet na doma od společnosti Nordic Telecom
Nordic 5G Nordic 5G Plus
Rychlost stahování 40 Mbps Rychlost stahování 100 Mbps
Rychlost nahrávání 4 Mbps Rychlost nahrávání 10 Mbps
Bez závazku a datového limitu Bez závazku a datového limitu
Výkonný Wi-Fi router a venkovní anténa v ceně Výkonný Wi-Fi router a venkovní anténa v ceně
Jednorázový poplatek za instalaci ve výši 382 Kč Jednorázový poplatek za instalaci ve výši 382 Kč
395 Kč za měsíc 555 Kč za měsíc
    Chci 5G internet     Chci 5G internet
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 3