O2 přichází s neomezeným tarifem pro pevné linky, nabídne i výhodné volání do zahraničí

 

Mobilní operátor O2 zavádí neomezený tarif pro pevné linky. Neomezené volání do všech pevných i mobilních sítí v rámci České republiky vyjde na 299 korun bez závazků, s bezplatnou aktivací a bez nutnosti mít další služby od O2. Společnost zároveň představila také tarif se zvýhodněnými cenami volání do zahraničí.

Kromě dvou nových tarifů nabídne O2 klientům také nové bezdrátové telefonní přístroje. 

Možná se vám v dnešní nadvládě mobilních telefonů se širokou nabídkou tarifů zdá, že mít pevnou linku je zbytečný přežitek. I když je pravdou, že počet pevných linek v Česku dlouhodobě klesá, jen u společnosti O2 pevné hlasové služby stále využívá půl milionu domácností, což je nezanedbatelné číslo.

1000 minut do zahraničí za 549 Kč

Kromě neomezeného volání po celé České republice za 299 korun operátor připravil také tarif Volání SVĚT, za který zákazníci měsíčně zaplatí 549 korun. Ten kromě neomezeného tuzemského volání zahrnuje také 1000 volných minut na pevné linky i mobilní čísla v nejčastěji volaných zahraničních destinacích.

Pokud klient provolá tisíciminutový limit, bude si O2 za každou další minutu účtovat 2,99 korun. Stejná minutová sazba platí i pro volání do další zóny, kam společnost řadí například Rusko, Ukrajinu, Vietnam nebo Turecko.

„Víme, že na pevné linky spoléhají statisíce českých domácností, pro které jsou symbolem bezpečí, stability a neustálé dosažitelnosti. Proto jsme se rozhodli do nich investovat, inovovat je a představit novou, revoluční nabídku. Za 299 korun měsíčně získají všichni naši stávající nebo noví zákazníci neomezené volání do všech mobilních i pevných sítí v Česku.“

- Tomáš Boudník, generální ředitel O2 Czech Republic

Stávající stovky tarifů se zredukují na dva

Cílem zavedení dvojice nových tarifů není pouze nabídnout zákazníkům výhodné volání z pevné linky, ale také postupně sjednotit tarify, které klienti O2 využívají. Společnost totiž eviduje stovky historických tarifů ještě z dob předchozích majitelů společnosti.

 

Mezi 27 zemí, do kterých lze s tarifem Volání SVĚT volat v rámci 1000 volných minut, patří: Austrálie, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie a Vatikán, Izrael, Kanada, Kypr, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Spojené státy americké, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie.

 

 

Mezi tarify panují rozdíly – některé z nich účtují po minutách, jiné zahrnují rozličné balíčky volných minut do různých sítí. O2 proto chce svou nabídku zjednodušit tak, aby nabídka byla pro všechny zákazníky stejná a transparentní. Operátor navíc oznámil, že pro klienty, kterým poskytuje pevnou linku, připravuje zajímavou nabídku moderních bezdrátových telefonních přístrojů.

Na nové tarify postupně přejdou všichni

Máte-li pevnou linku od O2, nemine přechod na nový tarif ani vás, operátor v rámci sjednocení svých produktů na nové tarify postupně převede všechny své zákazníky. Změna by podle společnosti měla být pro zákazníky transparentní. O novém tarifu budou klienti informování v pravidelném vyúčtování. Součástí vyúčtování bude také vysvětlení možností, jak v případě nesouhlasu s novými podmínkami službu ukončit

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 14
 

 
Oblíbení mobilní operátoři