Úrok 1,5 % na spořicím i běžném účtu čeká od září na klienty Air Bank

 

Air Bank zvyšuje aktivním klientům úrokové sazby na spořicím i běžném účtu. Jaké podmínky musí zákazník splnit, aby získal atraktivní bonusovou sazbu 1,5 % za rok?

spořicí účet 

Proč mohou mít zákazníci Air Bank svou banku opravdu rádi? Třeba proto, že jim od září aktuální úrok 1,1 % p.a. poskočí na 1,5 % za rok.

Jaké částky se rozmnoží rychleji díky bonusové sazbě?

Na české poměry vysoký úrok „přiroste“ k penězům na běžném účtu do částky 100 tisíc Kč a na spořicím účtu do 250 tisíc Kč. Úspory nad 250 tisíc Kč na spořicím účtu budou zhodnoceny sazbou 0,8 %. Bonusové sazby získá každý nový i stávající klient, který měsíčně zaplatí alespoň pětkrát kartou.

Bonusová úroková sazba u Air Bank spořicího účtu a běžného účtuZdroj: Air Bank 

"Už dnes všem nabízíme výhodné úročení TOP3 garance, ale pro naše aktivní klienty chceme opravdu to nejlepší možné. Získat ještě vyšší úročení je naprosto jednoduché, vždyť placení kartou je dnes už zcela běžné.”

- Jakub Petřina, ředitel marketingu Air Bank

Neplatíte často kartou? Nevadí, přijdete si na slušný úrok 1,1 %

Výhodná Air Bank zůstane i pro klienty, kteří její kartu nepoužívají. Dál jim totiž budou peníze na spoření úročeny sazbou TOP3 garance, u které Air Bank drží vždy jeden ze tří nejvyšších úroků na bankovním trhu. Aktuálně sazba vystoupala na 1,1% za rok.

Nově se sjednotí výše stropu, do které je sazba nabízena. Od září bude banka všem klientům úročit aktuální sazbou TOP3 garance 1,1 % vklady na spořicím účtu do výše 250 tisíc Kč. Vklady nad 250 tisíc Kč budou všem zhodnoceny sazbou 0,5 %.

„Tento strop platí pro nové klienty už od loňského roku. Od září bude platit pro všechny a všichni tak budou mít opět stejné podmínky. Vyšší úroky může získat úplně každý, bez ohledu na to, kdy do Air Bank přišel,“ vysvětluje Jakub Petřina.

Který spořicí účet je nejlepší? Chci srovnat

Výhodné úroky na běžném účtu Air Bank se připisují od r. 2013

Air Bank začala klienty za placení kartou odměňovat už v roce 2013, kdy jim začala úročit i běžný účet. Teď se mohou těšit na ještě vyšší úroky. Odměnu klienti získají vždy následující měsíc. Pokud tedy udělají alespoň pět plateb kartou například v srpnu, budou mít bonusové úroky na běžném i spořicím účtu po celé září.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 14