Cestovní pojištění AXA assistance

vizuál cestovní pojištění axa assistance Na cesty bezpečně s AXA assistance
 • k dispozici nonstop asistenční služba
 • sestavení pojištění na míru podle Vaší cesty
 • okamžité a snadné sjednání online
Spočítat pojištění 
 
 
Potřebujete pomoci? Infolinka 226 289 029 nebo info@usetreno.cz

Proč se na cestách svěřit právě do rukou AXA assistance?

 • Cestovní pojištění přesně podle Vašich potřeb a plánů.
 • Možnost sjednání až neomezeného pojistného krytí.
 • K dispozici celosvětová síť smluvních zdravotnických zařízení.
 • Asistenční služba v českém a slovenském jazyce 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 • Možnost pojištění rizikových i extrémních sportovních aktivit.
 • Nabídka připojištění cestovních zavazadel, sportovního vybavení a dalších osobních věcí.
 • Rychlé a snadné sjednání pojistky online pro sebe i celou rodinu.
Spočítat pojištění 

Informace o cestovním pojištění AXA assistance

Skupina AXA ASSISTANCE poskytuje svým klientům péči skutečně po celém světě, neboť má pobočky více než ve třiceti zemích. Klade důraz na rychlé, efektivní a odborné vyřešení všech problémů, které se cestovatelům přihodí. Je součástí AXA Group, jedné z největších světových pojišťovacích skupin.

Součástí nabídky cestovního pojištění je jak základní krytí léčebných výloh v dostatečném rozsahu, tak i široká škála doplňkových služeb a připojištění v rámci jednotlivých variant produktu. Díky tomu si své cestovní pojištění vybere skutečně každý, ať už cestuje za odpočinkem, prací či dobrodružstvím.

Spočítat pojištění 

Cestovní pojištění AXA assistance

Splnění malých i velkých cestovatelských snů s sebou přináší celou řadu starostí. Ať už cestujete za krásou sousedního Slovenska či obdivovat malebnou přírodu Nového Zélandu, vždy se vyplatí sjednat si cestovní pojištění. Zbaví Vás veškerých obav z neočekávaných výdajů v případě, že budete potřebovat lékařské ošetření. Pojištění léčebných výloh je základní součástí každého cestovního pojištění. Na rozdíl od běžné kartičky od zdravotní pojišťovny Vás zbaví nutnosti platit spoluúčast na ošetření, přepravě do zdravotnického zařízení či lécích. A vztahuje se také na zcela soukromé ordinace. V závislosti na variantě, kterou vyberete, dosahuje limit pro AXA cestovní pojištění několika milionů korun, nebo je zcela neomezený. Součástí všech variant pojištění je asistenční služba, která je Vám k dispozici zcela nepřetržitě. V jakoukoliv denní dobu, o víkendech i svátcích, neboť ve světě se stále něco děje.

Možnosti připojištění

Věříme, že Vám se budou jakékoliv problémy vyhýbat. Abyste si mohli svou cestu užít zcela bez obav, nabízíme celou řadu připojištění, z nichž si určitě vyberete tak, aby Vám cestovní pojištění AXA vyhovovalo. Sportovci zvolí úrazové pojištění či pojištění odpovědnosti za škodu. Pokud svůj kufr zkrátka milujete, není problém nechat si ho i s jeho obsahem připojistit. Bojíte se nečekaných problémů, které by mohly způsobit zkrácení vaší rekreace? K dispozici je Vám pojištění předčasného návratu i nevyužité dovolené. Čas od času se některý z klientů dostane do situace, kdy naléhavě potřebuje právní pomoc, a to ne jen tak ledajakou, neboť se potýká se zákony země, do které přicestoval. Podobné případy řeší připojištění právní asistence, které je určeno hlavně náročným cestovatelům. V každém případě pamatujte na to, že se Vám peníze, které zaplatíte za cestovní pojištění AXA assistance, mohou v krajním případě až mnohonásobně vyplatit. A věřte stejně jako my, že štěstí přeje připraveným.

Jaký bude průběh
 1. Pomocí online kalkulačky si spočítáte cestovní pojištění.
 2. Vyberete si pro sebe ten nejvhodnější produkt.
 3. Přes formulář si pojištění jednoduše objednáte.
 4. Uhradíte pojištění a můžete vyrazit na cesty.
 
Často kladené dotazy
 • Je cestovní pojištění od AXA pro všechny stejné? V závislosti na charakteru Vaší cesty je možné vybrat kromě základního pojištění léčebných výloh z široké nabídky dalších dílčích pojistek proti problémům, kterých se obáváte.
 • Proč bych se měl pojistit i do Evropské unie? Smlouvy o ošetření pacientů z jiných zemí EU se týkají pouze státních zdravotnických zařízení. Kromě toho dosahuje spoluúčast na ošetření a lécích v řadě zemí skutečně velkých částek.
 • Proč si sjednat pojištění online? Ušetříte čas a zbytečnou námahu. Na rozdíl od cesty do banky je uzavření cestovního pojištění otázkou několika minut.
 
Potřebujete pomoci?
Přejít do poradny 
Bezpečnost Ušetřeno.cz používá
SSL certifikáty.
Zajímá mě více »