Cestovní pojištění ČSOB

vizuál čsob cestovní pojištění Pojistěte se na cesty s ČSOB
 • pojištění již od 17 Kč na den
 • zvýhodněné pojištění pro rodiny s dětmi
 • 10 % sleva při sjednání online
Spočítat pojištění 
 
 
Potřebujete pomoci? Infolinka 226 289 029 nebo info@usetreno.cz

Proč vyrazit na cesty právě s pojištěním od ČSOB?

 • U ČSOB si vyberete výši limitu plnění léčebných výloh - 2,5 mil. Kč nebo 4 mil. Kč.
 • Cestovní pojištění seženete u ČSOB již od 17 Kč na den.
 • Při sjednání online získáte automaticky slevu 10 %.
 • Získáte možnost připojistit se proti dalším rizikům jako je úraz či ztráta zavazadel.
 • Součástí je automatické prodloužení pojištění, pokud budete nuceni zůstat v zahraničí (např. kvůli přírodní katastrofě či občanským nepokojům).
 • Nabídka rodinné slevy - 6 členů rodiny pojistíte již za 40 Kč na den.
 • Pojištění pro sebe i rodinu či přátele sjednáte snadno online během pár minut.
Spočítat pojištění 

Informace o cestovním pojištění od ČSOB

ČSOB Pojišťovna patří mnoho let mezi největší hráče na českém trhu s pojistkami. Nabízí široké portfolio produktů pro jednotlivce, rodiny i firemní zákazníky. Disponuje silným zázemím a v České republice spravuje téměř milion pojistných smluv.

Mezi nejdůležitější parametry cestovního pojištění od ČSOB Pojišťovny patří vysoké pojistné limity, kvalitní asistenční služby dostupné kdykoliv a kdekoliv a jedinečná možnost individualizace každé smlouvy, díky které nikdy neplatíte více, než je doopravdy nutné.

Spočítat pojištění 

Cestovní pojištění ČSOB

Chystáte se na zahraniční cestu za prací či dobrodružstvím a už přemýšlíte, jaké cestovní pojištění protentokrát zvolíte? Nebo chcete vědět, proč je vlastně cestovní pojištění potřeba? V případě neočekávaných zdravotních problémů s nutností lékařského ošetření je takové pojištění skutečně k nezaplacení – nezaplatíte totiž za ošetření či léky ani korunu. Bez cestovního pojištění se naopak částky za zdravotnický zásah mohou pohybovat až ve statisících či milionech korun. A to už je pořádná částka, kvůli které se investice byť jen do základního pojištění samotných léčebných výloh zcela jistě vyplatí. Cestovní pojištění ČSOB má chránit především Vás, nabízí se tedy výběr některých doplňkových služeb, které v zahraničí můžete ocenit. Naneštěstí nikdy nevíte, do jaké svízelné situace se dostanete, my však věříme, že štěstí přeje připraveným.

Individuální pojištění pro každého

Sportovci jistě ocení možnost pojistit se pro případ úrazu, milovníci zimních sportů třeba pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku, které může nejednomu lyžaři ušetřit spoustu nepříjemností v případě srážky na sjezdovce. Pro byznysmeny i rodiny je tu pojištění zavazadel či pojištění storno poplatků. ČSOB cestovní pojištění je zkrátka takové, jaké si jej uděláte. V každém případě je Vám k dispozici asistenční služba ČSOB pojišťovny, a to kdykoliv a kdekoliv. Vyškolení operátoři jsou připraveni pomoci Vám v nesnázích ať už jste ve světě kdekoliv. Uzavřete si pojištění na cestu do zahraničí u ČSOB ještě dnes a dopřejte si tolik potřebný klid, díky kterému má každý výlet potenciál stát se nezapomenutelným. Při uzavření online navíc platí zajímavá sleva, neboť tento způsob není náročný na práci pojišťovacích agentů na kamenných pobočkách. Šetří tedy jak Váš čas, tak i Vaše peníze.

Jaký bude průběh
 1. Pomocí online kalkulačky si spočítáte cestovní pojištění.
 2. Vyberete si pro sebe ten nejvhodnější produkt.
 3. Přes formulář si pojištění jednoduše objednáte.
 4. Uhradíte pojištění a můžete vyrazit na cesty.
 
Často kladené dotazy
 • Co je nutné vyplnit, aby bylo sjednáno cestovní pojištění online? Do připraveného formuláře stačí napsat základní údaje o Vás, Vaší cestě (destinaci, délce, účelu) a naše kalkulačka připraví varianty, mezi kterými si vyberete.
 • Liší se nějak toto cestovní pojištění od toho, které si sjednám na pobočce? Nikoliv, parametry takového pojištění jsou naprosto stejné. Některé pojišťovny však na online sjednání nabízejí akční ceny.
 • Proč potřebuji na území EU cestovní pojištění? Státní zdravotnická zařízení v zemích Evropské unie Vás sice ošetří, avšak za stejných podmínek jako místní. Nevyhnete se tedy často vysokým poplatkům za ošetření a léky.
 
Potřebujete pomoci?
Přejít do poradny 
Bezpečnost Ušetřeno.cz používá
SSL certifikáty.
Zajímá mě více »