Cestovní pojištění Generali - online sjednání

vizuál generali cestovní pojištění Vyražte na cesty s pojištěním Generali
 • sleva až 15 % při sjednání online
 • pojištění již od 13 Kč na den
 • rozsáhlé nabídka připojištění
Spočítat pojištění 
 
 
Potřebujete pomoci? Infolinka 226 289 029 nebo info@usetreno.cz

Proč se na cesty pojistit právě s pojišťovnou Generali?

 • Pojistné krytí léčebných výloh až do výše 3,4 mil. Kč.
 • Cena pojistného se pohybuje již od 13 Kč na den.
 • Při sjednání pojištění online sleva z pojistého až 15 %.
 • Nabídka tarifů na míru pro potřeby každého cestovatele.
 • Pojištění pro jednotlivce, rodiny, skupiny i aktivní sportovce.
 • Levnější tarif "Evropa" rozšířen o populární destinace mimo Evropu - Egypt, Tunis a další.
 • Asistenční služba je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Spočítat pojištění 

Informace o cestovním pojištění Generali

Generali Pojišťovna patří stabilně mezi nejdůležitější instituce svého druhu na českém trhu. Je součástí Skupiny Generali, jež po celém světě pečuje o více než 65 milionů klientů. K tomu jí dopomáhá 82 tisíc zaměstnanců. O silné zázemí tedy není nouze.

Cestovní pojištění Generali je určeno na turistické i pracovní cesty, méně i více náročným cestovatelům. Mezi nabízenými variantami si vybere každý – sportovec, rodina s dětmi či byznysmen, který pravidelně cestuje na zahraniční pracovní cesty.

Spočítat pojištění 

Cestovní pojištění Generali

Výlety do destinací blízkých i vzdálených patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku ve velké většině české populace. Abyste si podobný zážitek nezkazili, je pro vás připraveno Generali cestovní pojištění. Patří mezi nejlevnější na českém trhu a ochrání Vás před velkým množství rizik, která za hranicemi čekají. V závislosti na charakteru Vaší dovolené (či v méně milém případě pracovní cesty) vybírejte z několika balíčků, které se přizpůsobí skutečně každému. Sjednat si Generali cestovní pojištění online netrvá déle než pár minut. Návštěva banky není potřeba, ušetříte tedy čas a také peníze, neboť na pojištění sjednané přes internet je poskytována sleva. I to je důvodem, proč se tento způsob sjednávání těší u klientů velké oblibě. Pojištění navíc může být v případě okamžitého zaplacení platné téměř ihned.

Balíčky na míru Vašim potřebám

Cestovní pojištění Generali je nabízeno v několika balíčcích, které stupňují úroveň a šířku krytí rizik. Základem je pojištění léčebných výloh a návratu do vlasti spolu s asistenční službou, která je 24 hodin denně, 365 dní v roce připravena řešit Vaše nesnáze kdekoliv po světě. Samozřejmostí jsou také doplňková připojištění pro náročnější klientelu. Sportovci jistě ocení úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku. Cestujete-li za prací, určitě se vyplatí pojistit si svá zavazadla. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou právní služby pro náročné cestovatele, neboť v případě nepříjemných potyček se zákony země, do které cestují, nezbývá než obrátit se na pomoc odborníků. Vybírejte obezřetně své cestovní pojištění online – Generali pro Vás s velikou pravděpodobností bude jednou z nejvýhodnějších nabídek na českém trhu. Od úspěšně dokončeného sjednání a poklidné dovolené Vás dělí jen několik minut.

Jaký bude průběh
 1. Pomocí online kalkulačky si spočítáte cestovní pojištění.
 2. Vyberete si pro sebe ten nejvhodnější produkt.
 3. Přes formulář si pojištění jednoduše objednáte.
 4. Uhradíte pojištění a můžete vyrazit na cesty.
 
Často kladené dotazy
 • Potřebuji cestovní pojištění také na cesty po Evropské unii? Důrazně to doporučujeme, neboť občané EU jsou v ostatních zemích pojištěni pouze ve státních zdravotnických zařízeních a za stejných podmínek jako místní. To může znamenat značné poplatky za vyšetření a doplatky na léky.
 • Letím do Egypta, potřebuji dražší tarif Svět? Součástí tarifu "Evropa" od Generali jsou některé oblíbené destinace českých turistů (např. Egypt, Tunisko), které nejsou rizikové tak jako zbytek světa, a pojištění je tedy levnější.
 • Mohu si pojištění uzpůsobit dle sebe? Na výběr je z několika balíčků, ve kterých se stupňuje rozsah a úroveň pojistného krytí. Vybere si mezi nimi skutečně každý.
 
Potřebujete pomoci?
Přejít do poradny 
Bezpečnost Ušetřeno.cz používá
SSL certifikáty.
Zajímá mě více »