Chcete dárek 5 000 Kč? Zařiďte si Cetelem půjčku

 

Potřebujete půjčit a stále váháte, kterou společnost zvolit? Využijte speciální předvánoční akci Cetelemu a budete o 5 000 Kč bohatší.

spořicí prasátko a bankovky  Jak postupovat při navýšení hypotéky Štědrý večer se kvapem blíží a finanční společnost Cetelem rozdává svým zákazníkům dárkové poukazy na nákup v obchodních řetězcích Albert v hodnotě 5 000 Kč. Odměněni budou ti, kteří si úspěšně zažádají o Cetelem půjčku v hodnotě alespoň 100 000 korun a zároveň s financováním nejpozději do konce ledna příštího roku. S uzavřením úvěru neotálejte, protože speciální předvánoční akce končí už 15. prosince.

Kupte si, co chcete

Dárek v podobě poukázky mohou klienti Cetelemu utratit nejen za potraviny. Lze za ně nakoupit doslova jakékoliv zboží. Platí bez omezení ve všech supermarketech a hypermarketech Albert po celé České republice. Pětitisícový bonus nemusíte utratit všechen naráz při jednom nákupu. Každý úspěšný žadatel o úvěr obdrží deset poukázek v hodnotě pět set korun, které jsou navíc platné až do května 2015. Takže času na využití prémie je habaděj.

Lákavý úrok

Úvěr od Cetelemu předčí konkurenční online půjčky nízkým ročním úrokem. Ten začíná na lákavé hodnotě 6,9 % p.a. Kromě zajímavé úrokové sazby můžete těšit z odměny za řádné splacení.  Při splatnosti úvěru delší než 24 měsíců lze získat poděkování v podobě odpuštění až pěti měsíčních splátek.

Sjednejte si Cetelem půjčku     onlineSjednat půjčku

Kolik mi Cetelem půjčí

Úvěrová společnost poskytuje finance už od 20 000 korun až do jednoho milionu. Přičemž do výše 200 000 Kč se jedná o neúčelový úvěr, tedy je možné peníze využít bez jakéhokoliv omezení. Nad hranici dvoustovek tisíc je možné financovat bydlení nebo třeba nový automobil. Dobu splácení si každý upravuje podle svých potřeb. Limitní hranice jsou 6 až 120 měsíců. Cetelem se chová jako zodpovědná společnost. Půjčuje pouze lidem, kteří mají pravidelný příjem, který stačí doložit potvrzením o výši příjmů nebo třeba výplatní páskou za poslední dva měsíce.

O společnosti

Společnost Cetelem se řadí mezi nejvýznamnější nebankovní poskytovatele úvěrových produktů a služeb. Na českém území působí již přes šestnáct let. Za tu dobu získala pověst zodpovědné firmy, která se vyznačuje individuálním přístupem ke klientovi.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0