Další virtuální operátor vyklidil ring. Skončil City mobile

 

Evoluci na telekomunikačním trhu přežijí jen ti nejsilnější. Slepou vývojovou větví se nyní stal virtuální operátor City mobile. Jeho zákazníky proto přebírá operátor Fayn.

boxující ženaKromě City mobile nedávno dostal K.O. také virtuál Adagio Mobile. 

Od června bude firma City mobile poskytovat pouze služby pevného ADSL/ VDSL internetu. S prodejem mobilních tarifů končí. Jeho klienty zařadí do své „zákaznické stáje“ virtuál Fayn. Oba operátoři fungovali v mobilní síti Vodafone.

Pro bývalé zákazníky City mobile se nic nemění

Mobilní služby dosud poskytované téměř tisícovce zákazníků City mobile bude nově zajišťovat tradiční operátor Fayn, přičemž akvizice služeb již probíhá – plynule a bez omezení uživatelů, kterým v první fázi zůstávají zachovány tarify, zákaznická zóna i SIM karty, tudíž nemusí nic řešit.

"Podmínky telekomunikačního trhu jsou natolik nerovné, že jsme se rozhodli utlumit v této oblasti naši činnost. Jsem přesvědčen, že jsme našli nejlepší řešení pro naše zákazníky, kteří plynule přejdou k silnému a stabilnímu hráči, aniž by došlo k výpadku nebo omezení služeb.”

- Martin Lukáč, jednatel City mobile

Květnové vyúčtování už pošle Fayn

City mobile své zákazníky prostřednictvím webu informoval, že fakturaci služeb za měsíc květen už bude provádět operátor Fayn. Lidé mají vyčkat, až je pracovníci firmy Fayn kontaktují.

A co vy? Už šetříte na volání?Chci začít

"Převzetí zákaznické báze je vždy náročný proces, ale tentokrát je věc usnadněna tím, že obě služby běží na jedné MVNE platformě – Quadruple. Pro plynulost přechodu jsme zachovali zákazníkům City mobile služby ve stávající podobě.

Do budoucna však chystáme postupný převod zákazníků do našich systémů, které nabízí vyšší komfort a širší spektrum služeb. Zákazníci mimo jiné získají například i schopnost komunikovat ještě levněji, díky našim VoIP tarifům pro volání přes internet nebo možnost využívat předplacené služby. ”

- Lukáš Honek, ředitel Fayn Telecommunications
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2
 

 
Oblíbení mobilní operátoři