Archiv článků

 

Fotovoltaika na polích? Ano!

Komerční sdělení 24.01.2020, Kategorie: Energie - Elektřina, Autor: TZB-info

Fotovoltaika na polích? Ano!

V České republice si fotovoltaika na polích vlivem špatně nastavené podpory získala spoustu odpůrců. Dnes ale patří k nejlevnějším zdrojům elektřiny, začíná se vyplácet i bez podpory a nedává smysl se jí vyhýbat. Tím spíš, když může pomoci zemědělcům. Číst více »

 

Dodavatelé elektřiny

Článek 20.01.2020, Kategorie: Energie - Elektřina, Autor: Michaela Šámalová

Dodavatelé elektřiny

Český trh nabízí desítky dodavatelů elektřiny. Od klíčových hráčů na trhu až po malé dodavatele, kteří si postupně získávají své zákazníky. Rozdílná je mezi nimi nejen cena, ale také kvalita poskytovaných služeb a zákaznický servis. Vybrat toho správného není proto tak snadné. Číst více »

 

Jak nenaletět při návrhu fotovoltaiky?

Komerční sdělení 15.01.2020, Kategorie: Energie - Elektřina, Autor: TZB-info

Jak nenaletět při návrhu fotovoltaiky?

V pořadu Černé ovce od České televize jsme mohli vidět majitele rodinného domu, který si nechal nainstalovat fotovoltaickou elektrárnu za půl milionu korun a po nějaké době provozu zjistil, že má návratnost nějakých 150 let. Jak je to možné? Je fotovoltaika podvod? Číst více »

 

Cenová kalkulačka elektřiny: Jak funguje?

Článek 05.08.2019, Kategorie: Energie - Elektřina, Autor: Michaela Šámalová

Cenová kalkulačka elektřiny: Jak funguje?

Občas se nás ptáte, proč je naše kalkulačka tak podrobná a z jakého důvodu musíme chodit tak do hloubky. V tomto článku najdete vysvětlení, k čemu vlastně všechny informace potřebujeme a jak ovlivňují vaši výslednou úsporu.  Číst více »

 

Myčka: Kuchyňský elektrožrout číslo jedna?

Článek 15.07.2019, Kategorie: Energie - Elektřina, Autor: Michaela Šámalová

Myčka: Kuchyňský elektrožrout číslo jedna?

Ptáte se, zda se vyplatí pořídit do kuchyně myčku? Nebaví vás drhnout každý den hory nádobí, ale obáváte se, že vám myčka příliš zvedne náklady na domácnost? Poradíme vám, jak vyzrát na elektrožrouta myčkového. Číst více »