Archiv článků

 

Vodafone a UPC spouští společnou GigaSíť

Aktualita 04.09.2019, Kategorie: Internet, Autor: Michaela Šámalová

Vodafone a UPC spouští společnou GigaSíť

Vodafone postupně pohlcuje provozovatele telekomunikačních služeb UPC a přináší nové služby založené na sloučení obou firem. Aktuálně odstartoval projekt GigaSíť, ve kterém spojuje mobilní a pevnou síť. Celou akci chce firma zpropagovat výhodnou nabídkou. K neomezeným tarifům proto můžete nyní na půl roku získat pevný internet o rychlosti až 500 Mbit/s a IPTV se 30 programy s 50% slevou, tedy za 399 korun. Číst více »

 

Už je 5G internet od Nordic Telecom i u vás doma?

Aktualita 13.06.2019, Kategorie: Internet, Autor: Michaela Šámalová

Už je 5G internet od Nordic Telecom i u vás doma?

Nordic Telecom jde mílovými kroky za svým cílem nabídnout 1,3 milionu domácností do konce příštího roku připojení k super rychlému 5G internetu. V květnu a na začátku června spustila společnost stovky nových vysílačů, které nyní pokrývají signálem na 260 000 adres ve 240 městech. Patříte mezi ty, co už se mohou napojit? Číst více »

 

Hra o trůny naposledy již za pár dní

Aktualita 11.04.2019, Kategorie: Internet, Autor: Michaela Šámalová

Hra o trůny naposledy již za pár dní

Zima přišla a s ní i poslední Hra o trůny. Otázka, kdo usedne na pověstný železný trůn, bude konečně zodpovězena. Zmocní se ho oblíbenec Jon Sníh, matka draků Daenerys Targaryen, obávaná Cersei Lannister či snad někdo úplně jiný? Kdo vyhraje v souboji ledu a ohně? Celý svět je jako na trní v očekávání, co za nepředvídatelné zvraty a odhalení si pro nás oblíbený seriál připravil. Schyluje se k bitvě. Jste připravení?  Číst více »

 

Amper 2019: A to nás hrozně baví

Článek 22.03.2019, Kategorie: Internet, Autor: Michaela Šámalová

Amper 2019: A to nás hrozně baví

Toto úterý odstartoval 27. ročník největšího veletrhu elektrotechniky na území Česka a Slovenska. Amper 2019 přináší mnohým vhled do nejnovějších technologií a jejich využití pro firmy i obyčejné smrtelníky. Na své si tu přijde každý. Ať už navštíví jednu z přednášek o budoucnosti moderních platebních metod, internetu věcí či fotovoltaických systémů, nebo si prostě projde obří prostory veletrhu a pobaví se třeba pohledem na roztomilé roboty, co ve svých tlustých prstech svírají miniaturní nástroje a snaží se ze všech sil vykonávat jemnou manuální práci.  Číst více »

 

Nakupujte chytře! 5 tipů, jak se na internetu nenechat oškubat

Článek 18.03.2019, Kategorie: Internet, Autor: Mall Pay

Nakupujte chytře! 5 tipů, jak se na internetu nenechat oškubat

Počet fanoušků nákupů na internetu neustále roste. Patříte i vy mezi jedince, kteří při brouzdání po obchodech trpí? Pak je pro vás online nakupování, které klidně můžete realizovat z gauče, značka ideál. Máme pro vás pětici šikovných tipů, jak nakupovat chytře, levně a bez zbytečných komplikací. Číst více »