Archiv článků

 

Už je 5G internet od Nordic Telecom i u vás doma?

Aktualita 13.06.2019, Kategorie: Internet, Autor: Michaela Šámalová

Už je 5G internet od Nordic Telecom i u vás doma?

Nordic Telecom jde mílovými kroky za svým cílem nabídnout 1,3 milionu domácností do konce příštího roku připojení k super rychlému 5G internetu. V květnu a na začátku června spustila společnost stovky nových vysílačů, které nyní pokrývají signálem na 260 000 adres ve 240 městech. Patříte mezi ty, co už se mohou napojit? Číst více »

 

Hra o trůny naposledy již za pár dní

Aktualita 11.04.2019, Kategorie: Internet, Autor: Michaela Šámalová

Hra o trůny naposledy již za pár dní

Zima přišla a s ní i poslední Hra o trůny. Otázka, kdo usedne na pověstný železný trůn, bude konečně zodpovězena. Zmocní se ho oblíbenec Jon Sníh, matka draků Daenerys Targaryen, obávaná Cersei Lannister či snad někdo úplně jiný? Kdo vyhraje v souboji ledu a ohně? Celý svět je jako na trní v očekávání, co za nepředvídatelné zvraty a odhalení si pro nás oblíbený seriál připravil. Schyluje se k bitvě. Jste připravení?  Číst více »

 

Amper 2019: A to nás hrozně baví

Článek 22.03.2019, Kategorie: Internet, Autor: Michaela Šámalová

Amper 2019: A to nás hrozně baví

Toto úterý odstartoval 27. ročník největšího veletrhu elektrotechniky na území Česka a Slovenska. Amper 2019 přináší mnohým vhled do nejnovějších technologií a jejich využití pro firmy i obyčejné smrtelníky. Na své si tu přijde každý. Ať už navštíví jednu z přednášek o budoucnosti moderních platebních metod, internetu věcí či fotovoltaických systémů, nebo si prostě projde obří prostory veletrhu a pobaví se třeba pohledem na roztomilé roboty, co ve svých tlustých prstech svírají miniaturní nástroje a snaží se ze všech sil vykonávat jemnou manuální práci.  Číst více »

 

Nakupujte chytře! 5 tipů, jak se na internetu nenechat oškubat

Článek 18.03.2019, Kategorie: Internet, Autor: Mall Pay

Nakupujte chytře! 5 tipů, jak se na internetu nenechat oškubat

Počet fanoušků nákupů na internetu neustále roste. Patříte i vy mezi jedince, kteří při brouzdání po obchodech trpí? Pak je pro vás online nakupování, které klidně můžete realizovat z gauče, značka ideál. Máme pro vás pětici šikovných tipů, jak nakupovat chytře, levně a bez zbytečných komplikací. Číst více »

 

Co odpovíte, až se vás Česká spořitelna zeptá, zda máte zdravé finance?

Článek 30.12.2018, Kategorie: Internet, Autor: Michaela Šámalová

Co odpovíte, až se vás Česká spořitelna zeptá, zda máte zdravé finance?

Máte zdravé finance? Na tuto otázku najdete odpověď na konci krátkého testu od České spořitelny. Ta nyní nabízí online službu „Moje zdravé finance“, která má uživatelům dopomoci k vyrovnanému rozpočtu a dokonalé kontrole nad výdaji. Chcete vědět, co služba obsahuje, jak ji využívat, kolik stojí nebo jestli máte nárok na slibovanou odměnu? V čem se liší od základního účtu?  Číst více »