Archiv článků

 

Kreditní karta od Raiffeisenbank: Kterou si vybrat?

Článek 07.02.2020, Kategorie: Kreditní karty, Autor: Michaela Šámalová

Kreditní karta od Raiffeisenbank: Kterou si vybrat?

Dnes si porovnáme kreditky od Raiffeisenbank. Ta nabízí 3 standardní a 3 partnerské kreditní karty. Jaký je mezi nimi rozdíl? Se kterou dostanete největší cashback a jaká se hodí na cesty? Číst více »

 

Kreditní karty: Skryté výhody a benefity

Článek 05.02.2020, Kategorie: Kreditní karty, Autor: Michaela Šámalová

Kreditní karty: Skryté výhody a benefity

Kreditní karta není pro každého. Ten, kdo se ji však naučí používat, se může těšit z mnohých jejích výhod a benefitů. Na většinu kreditek se totiž vážou různé slevy a cashbacky, často je součástí dodatečných služeb i prodloužená záruka na zakoupené zboží či výhodné pojištění na cesty a další asistenční služby. Čím vším se kreditky vyznačují a jak pro sebe najít tu pravou? Číst více »

 

Číslo kreditní karty: Jaká tajemství ukrývá?

Článek 23.01.2020, Kategorie: Kreditní karty, Autor: Michaela Šámalová

Číslo kreditní karty: Jaká tajemství ukrývá?

Šestnáctimístný kód na platební kartě nevyplivne počítač úplně náhodně, jako když se tahají výherní čísla ve sportce. Kód se řídí jasnými pravidly. Co zjistíte, když se vám ho podaří rozlousknout? Třeba jestli v ruce držíte platnou kreditní kartu. Číst více »

 

Jak platit na internetu bez rizika?

Článek 10.06.2019, Kategorie: Kreditní karty, Autor: Michaela Šámalová

Jak platit na internetu bez rizika?

Oblečení, jídlo, elektronika, zážitky, letenky i domácí zvířátka. To vše a mnohem víc si dnes již můžete objednat online. Co když ale přijde držák na ubrousky ve špatné barvě, oblečení o tři velikosti menší a telefon s prasklým krytem? Naštěstí existuje způsob, jak na internetu nakoupit a zaplatit až to, co si skutečně chcete ponechat. Jak na to? Číst více »

 

UniCredit Bank: 60 % Čechů neví, že kreditka je formou úvěru

Aktualita 15.02.2019, Kategorie: Kreditní karty, Autor: Michaela Šámalová

UniCredit Bank: 60 % Čechů neví, že kreditka je formou úvěru

Z průzkumu UniCredit Bank vyplývá, že většina z nás netuší, jak funguje kreditní karta. Nevíme, jaké má výhody a nevýhody. Přitom platbu kreditní kartou preferuje 25 % Čechů a dalších 15 % kombinuje kreditku s debetkou. Máte kreditní kartu? A víte, jak funguje? Číst více »