Archiv článků

 

Kreditní karty: Skryté výhody a benefity

Článek 24.07.2019, Kategorie: Kreditní karty, Autor: Michaela Šámalová

Kreditní karty: Skryté výhody a benefity

Kreditní karta není pro každého. Ten, kdo se ji však naučí používat, se může těšit z mnohých jejích výhod a benefitů. Na většinu kreditek se totiž vážou různé slevy a cashbacky, často je součástí dodatečných služeb i prodloužená záruka na zakoupené zboží či výhodné pojištění na cesty a další asistenční služby. Čím vším se kreditky vyznačují a jak pro sebe najít tu pravou? Číst více »

 

Jak platit na internetu bez rizika?

Článek 10.06.2019, Kategorie: Kreditní karty, Autor: Michaela Šámalová

Jak platit na internetu bez rizika?

Oblečení, jídlo, elektronika, zážitky, letenky i domácí zvířátka. To vše a mnohem víc si dnes již můžete objednat online. Co když ale přijde držák na ubrousky ve špatné barvě, oblečení o tři velikosti menší a telefon s prasklým krytem? Naštěstí existuje způsob, jak na internetu nakoupit a zaplatit až to, co si skutečně chcete ponechat. Jak na to? Číst více »

 

UniCredit Bank: 60 % Čechů neví, že kreditka je formou úvěru

Aktualita 15.02.2019, Kategorie: Kreditní karty, Autor: Michaela Šámalová

UniCredit Bank: 60 % Čechů neví, že kreditka je formou úvěru

Z průzkumu UniCredit Bank vyplývá, že většina z nás netuší, jak funguje kreditní karta. Nevíme, jaké má výhody a nevýhody. Přitom platbu kreditní kartou preferuje 25 % Čechů a dalších 15 % kombinuje kreditku s debetkou. Máte kreditní kartu? A víte, jak funguje? Číst více »

 

Kreditní karta, splašený závodní kůň, kterého málokdo udrží na uzdě. Jak ji používat?

Návod 14.09.2017, Kategorie: Kreditní karty, Autor: Denisa Coufalová

Kreditní karta, splašený závodní kůň, kterého málokdo udrží na uzdě. Jak ji používat?

Jen stěží odoláváte vyfintěnými figurínám ve vitrínách obchodních domů, které vás lákají svými líbeznými hlasy k nákupu stejně podmanivě jako sirény ztracené námořníky? Hltáte technologické novinky a každou novou vychytávku si musíte hned pořídit? Nebo si prostě jen rádi uděláte radost něčím novým? V tom případě vás s kreditní kartou nemusíme seznamovat, nejspíš se už důvěrně znáte. Ale měli bychom vás varovat, kreditky nebývají nejlepší kamarádky. Jsou trochu jako kašmírový svetr z tržnice. Navenek krásné, ale když se podíváte na rub, uvidíte cedulku s nápisem 95% akryl. Velké nadýchané nic.  Číst více »

 

Ušetřete na energiích pomocí kreditní karty od E.ON

Komerční sdělení 04.05.2017, Kategorie: Kreditní karty, Autor: Ušetřeno.cz

Ušetřete na energiích pomocí kreditní karty od E.ON

Společnost Cetelem ve spolupráci s dodavatelem energií E.ON si připravili pro své klienty nový speciální produkt, pomocí kterého lze získat měsíční odměnu až ve výši 1 600 Kč za nákupy u obchodníků v ČR i zahraničí a také za platby záloh na energie od E.ON. Jedná se o kreditní kartu MasterCard s mezinárodní platností. Její vydání je stejně jako vedení úvěrového účtu zcela zdarma. Zjistěte více! Číst více »