Archiv článků

 

HOBBY 2019 poprvé společně se STAVEBNÍM VELETRHEM

Aktualita 02.05.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

HOBBY 2019 poprvé společně se STAVEBNÍM VELETRHEM

Ušetřeno.cz je hrdým partnerem výstavy HOBBY 2019, která bude probíhat od 8. do 12. května na Výstavišti České Budějovice. Najdete zde vše, po čem může kutil či zahrádkář toužit – od různých nástrojů, rybářského náčiní a chovatelských potřeb po sazenice, kompostéry či okrasné stromy. Bohatý doprovodný program myslí samozřejmě také na děti, a dokonce i chlupaté miláčky. Současně můžete na výstavišti navštívit STAVEBNÍ VELETRH, kde budou vystavovatelé prezentovat novinky z architektury, bydlení a stavebnictví. Chcete vědět, co dalšího na výstavě uvidíte? Číst více »

 

Jakub Mastík (RESPIRO): Zelená pro nás není jen barva

Rozhovor 29.04.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

Jakub Mastík (RESPIRO): Zelená pro nás není jen barva

Nedávno jsme vám v magazínu představili svět upcyklingu, kde se ze starého stává nové a zcela originální. Ve světě populární způsob, jak dát vysloužilým věcem druhý dech, se zatím v České republice nachází v plenkách. Jedním z průkopníků na trhu je společnost RESPIRO. V jejich nabídce najdete například tašku z hasičské hadice, obal na notebook z cyklistických duší nebo panenku z látky, co zbyla při výrobě triček. Na rozdíl od světa fast fashion, tady je každý kousek originál. Číst více »

 

Amper 2019: Kdo vyhrál Zlatý AMPER?

Článek 19.04.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

Amper 2019: Kdo vyhrál Zlatý AMPER?

Ušetřeno.cz bylo partnerem letošního ročníku jednoho z největších veletrhů elektrotechniky v Evropě. Na festivalu Amper 2019 vystavovalo téměř 650 firem, které přišlo okukovat cca 43 700 návštěvníků. Mezi hlavní témata patřilo například, zda se vyplatí investovat do fotovoltaiky. Co stojí v cestě dalšímu růstu gigantů, jakými je například Apple, Spotify či Google? Jaká jsou úskalí digitalizace? To vše jsme se měli šanci dozvědět. Největším tahákem však byla soutěž Zlatý AMPER 2019. Kdo vyhrál? Číst více »

 

Virtuální realita: Unikát nejen v Čechách

Článek 02.04.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

Virtuální realita: Unikát nejen v Čechách

Česká republika si postupně buduje jméno v oblasti virtuální reality. Co si pod tím má ovšem obyčejný smrtelník představit? Nasadíte si brýle a náhle se procházíte uličkami staré Prahy, kde pobíhají slepice a na Karlově mostě ještě ani nestojí sochy. Je takzvané VR zábavou budoucnosti?  Číst více »

 

Koncesionářské poplatky na všechny způsoby

Článek 29.03.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

Koncesionářské poplatky na všechny způsoby

Přestěhovali jste se do bytu, kde zůstal televizor po předchozích nájemnících? Máte v autě rádio? Gratulujeme. Jste jeden z plátců koncesionářských poplatků. Kdo všechno má povinnost platit, jak vysoké jsou poplatky a kam nahlásit, že jste bez přijímače? Číst více »