Všechny články označené štítkem: Akce

 

Stavíme, bydlíme 2020: Vše pro stavbu a rekonstrukci tentokrát v Uherském Hradišti

Akce 20.02.2020, Kategorie: Energie, Autor: Michaela Šámalová

Stavíme, bydlíme 2020: Vše pro stavbu a rekonstrukci tentokrát v Uherském Hradišti

O víkendu 14.–15. března bude Městská sportovní hala sloužit jako prodejní a poradenské fórum Stavíme, Bydlíme, kterého je Ušetřeno.cz partnerem. Pro všechny, co mají v plánu stavět nebo rekonstruovat tu budou k dispozici různé společnosti nabízející své služby a bezplatné konzultace. Jestliže tedy v blízké době plánujete budovat nové nebo vylepšovat stávající bydlení, rozhodně si nenechte fórum ujít. Vstup na výstavu a doprovodný program je zcela zdarma. Číst více »

 

Stavíme, Bydlíme 2020: Jak topit levně a ekologicky?

Akce 22.01.2020, Kategorie: Energie, Autor: Michaela Šámalová

Stavíme, Bydlíme 2020: Jak topit levně a ekologicky?

První ze série stavebních výstav Stavíme, Bydlíme se letos koná v Hodoníně v prostorách Domu kultury Horní Valy. Vstup na výstavu je zdarma a pro návštěvníky bude otevřeno v pátek 31. ledna od 9 do 18 hod., v sobotu 1. února do 17 hod. Tradičně budou výstavní prostory zaplněny expozicemi vystavovatelů z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti. Můžete zde načerpat inspiraci, poradit se s odborníky, nebo využít výstavní slevy a také si poslechnout několik přednášek k aktuálním tématům. Číst více »

 

Stříbrné vánoční dny 2019: Vánoční ozdoby, dekorace a koncerty

Akce 25.11.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

Stříbrné vánoční dny 2019: Vánoční ozdoby, dekorace a koncerty

Advent už klepe na dveře. Jste připraveni ho přivítat s otevřenou náručí, horkou čokoládou, sváteční výzdobou, cukrovím a koledami? Přijďte na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY a staňte se i vy ve dnech 12. - 15. 12. Ježíškovou pravou rukou. V jeden čas a na jednom místě nakoupíte nejen originální dárky pro všechny vaše blízké, ale také zažijete pravou sváteční atmosféru! Číst více »