Všechny články označené štítkem: AXA

 

Jak na levné povinné ručení na Volvo

Článek 30.08.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Jak na levné povinné ručení na Volvo

Bezpečné vozy Volvo občas svádějí k riskantní jízdě. Za uplynulý rok způsobili jejich řidiči přesně 971 nehod. V případě neštěstí vás povinné ručení uchrání před placením tisícových a milionových škod. Hledáte možnosti, jak uspořit na pojištění odpovědnosti z provozu vozidla? Tak to jste správně. Číst více »

 

Povinné ručení Mercedes-Benz

Článek 16.07.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Povinné ručení Mercedes-Benz

Za uplynulý rok 2012 způsobili řidiči za volantem Mercedes-Benz přesně 2 585 dopravních nehod. Aby bylo z čeho uhradit škody poškozeným, zákon nakazuje sjednat si povinné ručení. U vozů Mercedes-Benz se nejedná o lacinou záležitost, ale šance na úsporu existuje. Číst více »

 

Povinné ručení Renault Laguna

Článek 04.07.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Povinné ručení Renault Laguna

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla Renault Laguna nepatří k nejlevnějším. Příslušnost ke střední třídě a větší velikost si vybírá daň v podobě dražší pojistky. Nicméně stále existují možnosti, jak ušetřit. Číst více »

 

Povinné ručení Ford

Článek 01.07.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Povinné ručení Ford

Povinné ručení musejí mít sjednané všechny automobily provozované na českých silnicích. Zákonná povinnost se nevyhne ani vlastníkům vozů Ford. Každá pojišťovna má svůj vlastní sazebník cen. Víme, kde si sjednat nejvýhodnější pojištění na Forda. Číst více »