Všechny články označené štítkem: Často kladené dotazy

 

Často kladené dotazy: Cestovní pojištění

Článek 24.06.2015, Kategorie: Pojištění - Cestovní pojištění, Autor: Ušetřeno.cz

Často kladené dotazy: Cestovní pojištění

Uzavření cestovního pojištění by pro Vás mělo být samozřejmostí při každé cestě do zahraničí. K čemu ale vlastně slouží, co Vám nabízí a jak se dá zařídit? Následující seznam otázek a odpovědí Vám o cestovním pojištění prozradí vše potřebné. Číst více »

 

Často kladené dotazy - vše o penzích

Článek 16.01.2013, Kategorie: Spoření - Penze, Autor: Ušetřeno.cz

Často kladené dotazy  - vše o penzích

Chcete vědět, jak funguje penzijní připojištění? Jaké jsou v ČR penzijní fondy a jak celé penzijní připojištění funguje? V následujícím seznamu najdete odpovědi na svoje otázky. Číst více »

 

Často kladené dotazy - konsolidace

Návod 26.07.2012, Kategorie: Půjčky - Konsolidace půjček, Autor: Ušetřeno.cz

Často kladené dotazy - konsolidace

Klepe vám na dveře exekutor a horečně přemýšlíte, jak se dostat z finanční tísně? Záchranné lano vám hodí konsolidace půjček. Pokud jste o této možnosti nikdy neslyšeli, nebo máte jen matnou představu, o co se jedná, přečtěte si následující řádky. Připravili jsme pro vás 25 nejčastějších dotazů o konsolidaci. Číst více »

 

Často kladené dotazy

Článek 26.07.2012, Kategorie: Hypotéky, Autor: Ušetřeno.cz

Často kladené dotazy

Chcete si snížit náklady na hypotéku a nevíte, co obnáší možnost refinancování? Připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastěji kladené otázky spojené s refinancováním hypoték. Číst více »

 

Často kladené dotazy

Článek 25.07.2012, Kategorie: Účty, Autor: Ušetřeno.cz

Často kladené dotazy

Zorientovat se v dnešní široké nabídce bankovních služeb není vůbec jednoduché. Na trhu nalezneme spousty produktů, které lákají na určité výhody. Tyto výhody však často kompenzují negativa, která v reklamách už zmíněna nejsou. Pomoci by Vám tedy mohl výčet častých dotazů, které se týkají výběru a vedení běžného účtu. Číst více »