Všechny články označené štítkem: dárky

 

ŠETŘÍME DOMA: 20 tipů, jak si udělat krásný Valentýn

Článek 08.02.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

ŠETŘÍME DOMA: 20 tipů, jak si udělat krásný Valentýn

V České republice panuje názor, že Valentýn je svátek hlavně pro prodejce šperků a květin. Přestože se nám příčí konzumní přístup ke svátku lásky, většina z nás stejně podlehne společenskému nátlaku a jednu z daných věcí zakoupí. Hledáte způsob, jak obejít takto nastavený systém? Tak právě pro vás jsme připravili dvacet tipů na trochu jiný Valentýn. Číst více »

 

Dárky až po Vánocích: Chytrý tah, nebo taškařice skřítka neposedy?

Článek 01.12.2017, Kategorie: Půjčky - Mikropůjčky, Autor: Denisa Coufalová

Dárky až po Vánocích: Chytrý tah, nebo taškařice skřítka neposedy?

Po roce je to tu zas. Obchodní domy nahodily patřičně kýčovitou sváteční výzdobu. Všude se to jen hemží barevnými světýlky a třpytivými řetězy. Křivolakými ulicemi měst se line vůně čerstvých trdelníků, pečených kaštanů, svařeného vína a medoviny. A rušná náměstí, kde je obvykle slyšet jen klapání spěchajících bot o kočičí hlavy, štěbetání turistů a hlučné cvakání závěrek drahých fotoaparátů, se rozezněla zvonivými melodiemi tradičních koled. Nastalo období Vánoc. Spolu s ním ale také nákupní fanatismus zapříčiněný obrovskou komerční masírkou postavenou na reklamách hojně pracujících s nepříliš vkusnou ježíškologií. Jak se tomu letos vyhnout a navíc ušetřit? Číst více »

 

Nejhorší vánoční dárky: Co hravě překoná ponožky i kousavé svetry?

Článek 22.12.2014, Kategorie: Ostatní, Autor: Kamila Hamalčíková

Nejhorší vánoční dárky: Co hravě překoná ponožky i kousavé svetry?

Lepší než drátem do oka? O každém vánočním dárku to rozhodně neplatí. Příliš často slyšíte věty jako „Zlato, to jsi přece nemusel.“, „Ale to jste si neměli dělat škodu.“ a podobně? Možná nejde jenom o zdvořilostní frázi, ale o pravdivé tvrzení. Podívejte se, jaké vánoční dárky obdarovaného spíše urazí, i když jde občas o docela praktické věci. Číst více »

 

Dárky objednané dnes z e-shopů dostanete v 80 % ještě do Vánoc

Aktualita 19.12.2014, Kategorie: Ostatní, Autor: Kamila Hamalčíková

Dárky objednané dnes z e-shopů dostanete v 80 % ještě do Vánoc

Sháníte dárky na poslední chvíli? Pokud si objednáte zboží z českých e-shopů ještě dnes, máte 80% šanci, že vám je stihnou doručit do Štědrého dne. Nejjistější variantou je ale zvolit osobní odběr. Mnoho českých e-shopů bude mít otevřeno své výdejny zboží až do 24. prosince. Číst více »