Všechny články označené štítkem: Home Credit

 

Odložení platby i bonus za nákupy na internetu. Znáte nové finanční služby?

Analýza 16.12.2015, Kategorie: Půjčky, Autor: Barbora Majerová

Odložení platby i bonus za nákupy na internetu. Znáte nové finanční služby?

Nevýhodná půjčka na vánoční dárky vám může přinést spoustu potíží. Existuje tedy způsob, jak obdarovat své blízké, ale zároveň neskončit na mizině? Nejrozumnějším východiskem je pojmout Vánoce skromnějším způsobem. Pokud si ale svátky bez hodnotných darů nedokážete představit, existují možnosti, jak nakoupit, aniž byste přišli na buben. Představíme vám tři z nich a zároveň vám poradíme, jak během online nákupů vydělávat. Číst více »

 

Víme, kde vám nabídnou bonus za řádné splácení půjčky

Článek 20.01.2015, Kategorie: Půjčky, Autor: Kamila Hamalčíková

Víme, kde vám nabídnou bonus za řádné splácení půjčky

Kde vás čeká odměna za řádné splácení půjček i konsolidací a jak rychle vám ji mohou zase sebrat? Podívejte se na aktuální přehled bonusů za včasné splácení úvěrů i na podmínky, které musíte splnit, aby vám neutekly mezi prsty. Číst více »

 

Kritéria při výběru půjčky

Článek 14.08.2013, Kategorie: Půjčky, Autor: Ušetřeno.cz

Kritéria při výběru půjčky

Výhodnost půjčky většina lidí posuzuje podle toho, o kolik ji přeplatí. Jenže životní situace vás mnohdy donutí vzít si půjčku, která není úplně výhodná z pohledu úroku. Víte, jaké parametry sledovat, aby vám půjčka pomohla a nikoli vás zničila? Číst více »

 

Porovnáváme online půjčky

Článek 09.07.2013, Kategorie: Půjčky, Autor: Ušetřeno.cz

Porovnáváme online půjčky

Půjčky přes internet poskytují jak bankovní domy, tak i nebankovní společnosti. Každá varianta má své plusy a zápory. Hledáte-li online půjčku, pozorně čtěte následující řádky. Dozvíte se, jaká úskalí na vás čekají. Číst více »