Všechny články označené štítkem: Komentované srovnání produktů

 

Komentované srovnání: Půjčka od moderní či tradiční banky?

Analýza 08.07.2019, Kategorie: Půjčky, Autor: Michaela Šámalová

Komentované srovnání: Půjčka od moderní či tradiční banky?

Nové banky se pyšní inovacemi a moderním přístupem k nabízeným službám. Tradiční banky sází na jistotu a časem ověřené principy. Kdo má levnější produkty a kdo se snaží vyjít klientům nejvíc vstříc? Srovnali jsme půjčky od tří moderních a tří tradičních bank. Kde přeplatíte nejvíc?  Číst více »

 

Komentované srovnání: Spořicí účet ING s 2 % p. a.

Analýza 19.06.2019, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Michaela Šámalová

Komentované srovnání: Spořicí účet ING s 2 % p. a.

ING nabízí nyní na svém spořicím účtu akční úrok 2 % p. a. Kdo se ovšem pokusil prokousat pravidly akce Chytřejší spoření, asi ví, že se nejedná o žádné lehké čtení před spaním. Člověk, aby si vytáhl excel, kalkulačku a přítele na telefonu. Proto jsme se rozhodli vyrazit do boje se zmatenými podmínkami pro výhodné úročení za vás v našem druhém díle komentovaného srovnání produktů. Jak tedy funguje Chytřejší spoření? Číst více »

 

Komentované srovnání: Raiffeisenbank a její akční 3 %

Analýza 07.06.2019, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Michaela Šámalová

Komentované srovnání: Raiffeisenbank a její akční 3 %

Velká žlutá trojka na nás posledních pár měsíců svítí ze všech stran. Je také předmětem tohoto článku. Úrok 3 % na spořicím účtu eKonto XL má nalákat do Raiffeisenbank nové klienty. Jak ovšem akce skutečně funguje, jaké musíte splňovat podmínky, aby se vám peníze úročily slibovanou sazbou a je vůbec ta trojka reálná? Máme pro vás komentované srovnání, kde se celé akci podíváme na zoubek. Číst více »