Všechny články označené štítkem: Konsolidace půjček

 

8 věcí, na které byste si měli dát pozor při konsolidaci půjček

Článek 17.04.2019, Kategorie: Půjčky - Konsolidace půjček, Autor: Denisa Coufalová

8 věcí, na které byste si měli dát pozor při konsolidaci půjček

Patříte mezi náruživé shopaholiky a nedokážete odolat lákavě vypadajícím výlohám s vyfintěnými figurínami oblečenými přesně podle posledních módních trendů? Nebo se vám jako naschvál porouchala pračka, auto začalo stávkovat a úvěry se vám pomalu, ale jistě rozmnožují? Pak už jste určitě přemýšleli o konsolidaci. Někdy je skvělým řešením a může vám výrazně pomoci, ale také existují případy, kdy sloučení půjček skončí fiaskem. Na co si dát pozor? Číst více »

 

Ve dvou se to lépe táhne: Konsolidujte své dluhy společně

Článek 09.11.2017, Kategorie: Půjčky - Konsolidace půjček, Autor: Denisa Coufalová

Ve dvou se to lépe táhne: Konsolidujte své dluhy společně

„Ve dvou se to lépe táhne, mi říkala. Lehce kývla, abych si k ní sed, že jede na svou chajdu, když si chvíli najdu tak, že s ní tam můžu jet,“ zpívají Karel Černoch a Jiří Wimmer ve své staré známe hitovce. A co vy? Chcete v tom jet spolu? Dokud vás smrt nerozdělí. Sloučit všechny své závazky a splácet je dohromady? Snížit si splátky a třeba i získat lepší úrok? Povíme vám, jak na to, a která banka vám vyjde vstříc >> Číst více »

 

11 tipů, jak si udělat pořádek v půjčkách a snížit splátku

Článek 20.02.2017, Kategorie: Půjčky - Konsolidace půjček, Autor: Denisa Coufalová

11 tipů, jak si udělat pořádek v půjčkách a snížit splátku

Půjčovat si peníze není nic neobvyklého. Někdy vás založí kamarádi, ale když je potřeba získat větší finanční obnos, pravděpodobně se uchýlíte k bankovní či nebankovní půjčce. Narozdíl od souseda Franty si ale banka za půjčení peněz účtuje úroky a většinou i různé poplatky. S vedením úvěru se také pojí všemožné papírování, a tak se může stát, pokud máte půjček více, že začnete mít ve svých financích pěkný guláš. Máme pro vás 11 tipů, jak udělat v úvěrech pořádek, snížit měsíční splátky, ale třeba i získat výhodnější úrokovou sazbu. Číst více »

 

Konsolidace půjček aneb Letos zatočím se svými dluhy

Článek 18.01.2016, Kategorie: Půjčky - Konsolidace půjček, Autor: Silvie Olbrichová

Konsolidace půjček aneb Letos zatočím se svými dluhy

Tradiční novoroční předsevzetí po pár dnech odvál čas a vy se bojíte, že letos to bude opět stát za starou bačkoru? Zkuste se na rok 2016 podívat z jiné perspektivy. Třeba jako na rok, kdy zatočíte se svými dluhy. Konsolidace vám v tom pomůže. Číst více »

 

Konsolidace půjček: 10 důvodů pro PRESTO Půjčku od UniCredit Bank

Komerční sdělení 10.01.2016, Kategorie: Půjčky - Konsolidace půjček, Autor: Silvie Olbrichová

Konsolidace půjček: 10 důvodů pro PRESTO Půjčku od UniCredit Bank

Mnoho spotřebitelských úvěrů s sebou přináší i mnoho starostí. Hlídat si všechny termíny splacení i výši jednotlivých splátek, to není jen tak. Když si ale své půjčky sloučíte do jedné výhodnější, máte po starostech. Víme, proč k tomu využít PRESTO Půjčku - Sloučení úvěrů. Číst více »