Všechny články označené štítkem: Levné nakupování

 

Nakupujte chytře! 5 tipů, jak se na internetu nenechat oškubat

Článek 18.03.2019, Kategorie: Internet, Autor: Mall Pay

Nakupujte chytře! 5 tipů, jak se na internetu nenechat oškubat

Počet fanoušků nákupů na internetu neustále roste. Patříte i vy mezi jedince, kteří při brouzdání po obchodech trpí? Pak je pro vás online nakupování, které klidně můžete realizovat z gauče, značka ideál. Máme pro vás pětici šikovných tipů, jak nakupovat chytře, levně a bez zbytečných komplikací. Číst více »

 

Dárky až po Vánocích: Chytrý tah, nebo taškařice skřítka neposedy?

Článek 01.12.2017, Kategorie: Půjčky - Mikropůjčky, Autor: Denisa Coufalová

Dárky až po Vánocích: Chytrý tah, nebo taškařice skřítka neposedy?

Po roce je to tu zas. Obchodní domy nahodily patřičně kýčovitou sváteční výzdobu. Všude se to jen hemží barevnými světýlky a třpytivými řetězy. Křivolakými ulicemi měst se line vůně čerstvých trdelníků, pečených kaštanů, svařeného vína a medoviny. A rušná náměstí, kde je obvykle slyšet jen klapání spěchajících bot o kočičí hlavy, štěbetání turistů a hlučné cvakání závěrek drahých fotoaparátů, se rozezněla zvonivými melodiemi tradičních koled. Nastalo období Vánoc. Spolu s ním ale také nákupní fanatismus zapříčiněný obrovskou komerční masírkou postavenou na reklamách hojně pracujících s nepříliš vkusnou ježíškologií. Jak se tomu letos vyhnout a navíc ušetřit? Číst více »

 

Historie Black Friday aneb kde má kořeny slavná nákupní mánie

Zajímavost 24.11.2017, Kategorie: Ostatní, Autor: Denisa Coufalová

Historie Black Friday aneb kde má kořeny slavná nákupní mánie

Černý pátek v originále Black Friday několik posledních dní ovládá „všechny ty internety“. Hledanost tohoto magického spojení v listopadu stoupla více něž 50násobně. Nejedná se však, jak by se mohlo zdát, o děsivý teroristický útok, pád letadla plného diplomatů, zahraničních velvyslanců a dalších významných hodnostářů, ani hromadnou havárii na dálnici D1. Tahle událost je ze zcela jiného soudku. Po vzoru amerických obchodů i ty tuzemské jako už tradičně v tomto období vyhlásily slevové šílenství, na které více než úspěšně vábí všechny dárky shánějící Čechy opojené předvánoční letargií. Kde se tu ale Black Friday vlastně vzal? Vydejte se s námi po stopách jeho historie. Číst více »