Všechny články označené štítkem: MALL Pay

 

Kde se vzalo MALL Pay?

Článek 27.09.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

Kde se vzalo MALL Pay?

Jak vznikla služba odložené platby MALL Pay? Od Kup Najisto, přes Lymet k MALL Pay. Přinášíme vám krátkou historii tohoto oblíbeného platebního nástroje.     Číst více »

 

MALL Pay: Nově až 30 dní na zaplacení (ale jen někde)

Aktualita 09.08.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

MALL Pay: Nově až 30 dní na zaplacení (ale jen někde)

MALL Pay je způsob online platby, se kterou si můžete skutečnou platbu odložit až o 14 dní. Nově však členové věrnostního klubu Pro Děti získali možnost odložit si platbu dokonce až o 30 dní. Jak se stát členem a co všechno za vstup do klubu dostanete? Číst více »

 

Jak funguje věrnostní program Odměny od MALL Pay?

Článek 31.07.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

Jak funguje věrnostní program Odměny od MALL Pay?

Objednáte, vyzkoušíte, zaplatíte a za to dostanete bodíky. Co s nimi? MALL Pay odstartovalo systém odměn, kde za každých utracených 100 Kč dostanete jeden bod. Ten následně můžete vyměnit za lákavé slevy a výhody. Co všechno nabízí a jak velké slevy za body můžete získat? Číst více »

 

Jak funguje MALL Pay? Zeptali jsme se odborníka

Článek 28.06.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

Jak funguje MALL Pay? Zeptali jsme se odborníka

Pryč jsou časy, kdy jsme naslepo nakupovali zboží online a netrpělivě čekali, zda bude splňovat naše očekávání. Na světě je konečně zkušební kabinka i pro internetové nákupy. Dnes si objednáte z e-shopu nový kousek do vašeho šatníku a teprve po vyzkoušení se rozhodnete, zda si ho chcete skutečně koupit. Jak přesně ovšem funguje platba po rozbalení a co dalšího plánuje MALL Pay? Zeptali jsme se Tomáše Krásného, marketingového manažera MALL Pay.  Číst více »