Všechny články označené štítkem: PRE

 

Dodavatelé elektřiny

Článek 20.01.2020, Kategorie: Energie - Elektřina, Autor: Michaela Šámalová

Dodavatelé elektřiny

Český trh nabízí desítky dodavatelů elektřiny. Od klíčových hráčů na trhu až po malé dodavatele, kteří si postupně získávají své zákazníky. Rozdílná je mezi nimi nejen cena, ale také kvalita poskytovaných služeb a zákaznický servis. Vybrat toho správného není proto tak snadné. Číst více »

 

Podomní prodejci stále útočí

Článek 09.12.2013, Kategorie: Energie - Elektřina, Autor: Ušetřeno.cz

Podomní prodejci stále útočí

Podvedených lidí, kteří naletěli obchodníkům s energiemi, neubývá. Jejich praktiky jsou stále promyšlenější a metody, jak z lidí vylákat podpis smlouvy a někdy dokonce i peníze, jsou nekorektní. Nestaňte se jejich kořistí i vy. Číst více »

 

Společnost PREměření rozšiřuje své služby

Článek 20.11.2013, Kategorie: Energie - Elektřina, Autor: Petr Holubec

Společnost PREměření rozšiřuje své služby

Už dávno se společnost PREměření, a. s., která je dceřinou společností Pražské energetiky, nestará pouze o elektroměry, jejich montáž, kontroly a cejchování. Poskytuje komplexní technické energetické služby v oblasti elektroinstalačních prací – montáží, revizí a oprav na odběrných místech. Zpracovává např. energetický audit anebo průkaz energetické náročnosti budovy. Podrobnosti uvádí v rozhovoru mluvčí Skupiny PRE Petr Holubec. Číst více »

 

Pražská energetika snižuje ceny pro rok 2014 už od letošního prosince

Aktualita 12.11.2013, Kategorie: Energie - Elektřina, Autor: Petr Holubec

Pražská energetika snižuje ceny pro rok 2014 už od letošního prosince

Příjemný vánoční dárek v podobě výrazného snížení cen elektrické energie pro nadcházející rok připravila pro své zákazníky Pražská energetika, a. s. (PRE). Platit bude už od 1. prosince 2013 a obyvatelé i firmy s ním ušetří podle tarifu od 12 do 19 procent. Důvodem zlevnění pro klienty PRE je úspěšný nákup, kdy PRE využila poklesu ceny elektřiny na trhu. K prvnímu lednu příštího roku dále dojde ke snížení poplatků za obnovitelné zdroje a k poklesu ceny za distribuci elektřiny a ostatních regulovaných složek. Celkové snížení ceny proto bude velmi významné. Číst více »