Všechny články označené štítkem: Spořící účty srovnání

 

4 oblíbené spořicí účty: Který vám peníze zúročí nejvíc?

Analýza 10.09.2019, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Michaela Šámalová

4 oblíbené spořicí účty: Který vám peníze zúročí nejvíc?

Koukli jsme na zoubek čtyř populárních spořicích účtů. Kde vám uložené peníze za rok vydělají nejvíc? U Raiffeisenbank, kde pokračuje akce s 3 % p. a. na půl roku či u jedné z bank, co nabízí stabilní ovšem nižší sazbu? Kam se vyplatí dávat menší částky a kde mají naopak vysoký limit výhodného úročení?  Číst více »

 

Spořicí účty v létě 2019: Který vám vydělá nejvíc?

Analýza 10.07.2019, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Michaela Šámalová

Spořicí účty v létě 2019: Který vám vydělá nejvíc?

Mnohým se zdá, že s inflací blížící se horní hranici tolerance ČNB, nemá smysl řešit spořicí účty. Opak je pravdou. Každý z nás by si měl zodpovědně střádat na horší časy či pro případ náhlé nepříjemné události. Stranou bychom měli mít ekvivalent minimálně třech až šesti platů. Kam ovšem tuto finanční rezervu uložit? Z běžného účtu vám inflace sežere mnohem větší část, než by vám ujídala ze spořicího účtu. Chcete mít peníze neustále u ruky, ale zároveň je nenechávat zcela napospas inflaci? Najděte si spořicí účet s nejvyšším výnosem. Číst více »

 

Kolbiště spořicích účtů 2016: Který vám vydělá nejvíc?

Analýza 09.02.2016, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Barbora Majerová

Kolbiště spořicích účtů 2016: Který vám vydělá nejvíc?

Máte bezprizorní úspory? Nebo byste si rádi vytvořili finanční rezervu pro případ nečekaných výdajů? Zapomeňte na zašívání bankovek do matrace a raději si založte spořicí účet. Peníze, které na něj vložíte, se v závislosti na úrokové sazbě a podmínkách banky budou pomalu množit, aniž byste se o ně museli starat. Podívejte se s námi na srovnání spořicích účtů pro únor 2016. Číst více »

 

Jak nejlépe uložit peníze

Návod 03.01.2016, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Denisa Coufalová

Jak nejlépe uložit peníze

Chramst! To meziroční inflace zase pohltila peníze, které jsme si pracně vydělali. Úroky spořicích účtů klesají a klesají. Být helikoptérou či letadlem, už olizují podvozkem zem. Ale kam tedy uložit peníze nebo investovat, aby se se to vyplatilo? Číst více »

 

Souboj spořicích účtů: Srovnání aktuálních úrokových sazeb

Analýza 20.07.2015, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Jan Hruška

Souboj spořicích účtů: Srovnání aktuálních úrokových sazeb

Máte doma našetřené peníze a chcete je zhodnotit? Spořicí účet je vynikající volba. Srovnali jsme nabídku českých bank. Víme, na kterém účtu vám budou úspory nejvíce vydělávat. Číst více »