Všechny články označené štítkem: Velikonoce

 

Velikonoce: Jak se vyvarovat dopravní nehodě

Článek 11.04.2019, Kategorie: Pojištění, Autor: Michaela Šámalová

Velikonoce: Jak se vyvarovat dopravní nehodě

Zatímco muži pletou pomlázky, ženy barví vajíčka. Blíží se Velikonoce, probouzí se příroda a policie vydává varování. S hezkým počasím totiž vyjíždí na silnice více aut a motocyklistů. Teplo a sluníčko si po zimě vyrážejí ve větší míře užít i chodci a cyklisti. K tomu všemu přidejte prodloužený víkend a bujaré oslavy Velikonoc, kdy za volant usedají sváteční i podnapilí řidiči, a máte skvělý recept na nebezpečné dopravní situace. Číst více »

 

Velikonoční nákupy: Češi se vejdou do tisícovky

Průzkum 21.03.2016, Kategorie: Ostatní, Autor: Barbora Majerová

Velikonoční nákupy: Češi se vejdou do tisícovky

Patří vaše rodina mezi ty, které se na Velikonoce každoročně těší? Pečete mazance, jidáše a beránka a těšíte se na koledníky s pomlázkami? Nebo si raději v klidu užíváte prodlouženého víkendu a svátky jara příliš neřešíte? Společnost Tesco prozkoumala, jaký průběh Velikonoc mají Češi nejraději a kolik za ně utratí. Číst více »

 

ŠETŘÍME DOMA: 5 nápadů na velikonoční dekorace

Návod 18.03.2016, Kategorie: Ostatní, Autor: Silvie Olbrichová

ŠETŘÍME DOMA:  5 nápadů na velikonoční dekorace

Máte chuť pustit se do výroby velikonoční dekorace, ale nenapadá vás, s čím začít? Přinášíme 5 nápadů, které zaujaly nás. Jsou jednoduché, levné a ozdobí každou domácnost. Vyzkoušejte je i vy a přivítejte jaro ve velkém stylu! Číst více »