Všechny články označené štítkem: Zimní pojištění

 

Cestovní pojištění na hory: Vyplatí se? A podle čeho vybírat?

Článek 10.12.2017, Kategorie: Pojištění - Cestovní pojištění, Autor: Denisa Coufalová

Cestovní pojištění na hory: Vyplatí se? A podle čeho vybírat?

Říká se, že kurz lyžování se skládá ze tří částí. Připnout si lyže, spustit se po svahu a naučit se chodit o berlích. I přesto existuje spousta lidí, kteří si myslí, že pojištění je zbytečné vyhazování peněz. Vždyť to, že se vám něco při zimní dovolené stane, je pravděpodné asi jako, že zítra přistane na Yukonu mimozemská loď a podmaní si celou Kanadu, nebo že se kalorie přestanou počítat, když budete jíst po tmě. Kéž by. Ale chcete to riskovat? I ti nejlepší totiž občas poznají, jak chutná zem. O tom by mohl vyprávět například Ondřej Bank, při jehož pádu na světovém šampionátu v USA si diváci zakrývali oči a skoro přestávali dýchat. Číst více »

 

O jarních prázdninách do ciziny? Bez pojištění hazard

Článek 07.02.2014, Kategorie: Pojištění - Cestovní pojištění, Autor: Jan Hruška

O jarních prázdninách do ciziny? Bez pojištění hazard

Jarní prázdniny jsou v plném proudu. Právě v období zimních dovolených prudce stoupá pravděpodobnost vzniku úrazu. Mnoho českých rodin hazarduje a vyráží do hor bez pojištění. Číst více »

 

Na hory jedině se správným pojištěním

Článek 07.01.2013, Kategorie: Pojištění - Cestovní pojištění, Autor: Ušetřeno.cz

Na hory jedině se správným pojištěním

Lyžování a snowboarding patří u Čechů mezi nejoblíbenější zimní aktivity. Chystáte-li se i Vy letos vyrazit na hory, dáme Vám tipy, na jaká rizika se vyplatí pojistit a na co byste při sjednávání cestovního pojištění pro zimní pobyt měli dát pozor. Číst více »

 

Zima za volantem - povinné ručení a pojištění

Článek 18.12.2012, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Zima za volantem - povinné ručení a pojištění

Zimní období přináší majitelům osobních automobilů řadu starostí. Chcete se dozvědět, jak se vyhnout problémům s plněním povinného ručení nebo co dělat, skončíte-li se svým vozidlem v závěji? Číst více »