Dárky objednané dnes z e-shopů dostanete v 80 % ještě do Vánoc

 

Sháníte dárky na poslední chvíli? Pokud si objednáte zboží z českých e-shopů ještě dnes, máte 80% šanci, že vám je stihnou doručit do Štědrého dne. Nejjistější variantou je ale zvolit osobní odběr. Mnoho českých e-shopů bude mít otevřeno své výdejny zboží až do 24. prosince.

vánoční dárek 

Dárky objednané na internetu do čtvrtka 18. prosince 2014 by měly dorazit včas. Přibližně 80 % e-shopů uvádí, že zboží dodá včas i při objednávce v pátek 19. 12. 2014. Zboží však musí e-shop mít skladem. Vyplývá to z informací nákupního portálu Heureka.cz.

Při objednávce v pondělí už musíte spoléhat na štěstí

Třetina e-shopů garantuje doručení do Vánoc i při objednávkách v pondělí 22. prosince.

"Tento termín je však opravdu nejzazší. Při doručování mohou svou roli totiž sehrát případné komplikace na straně dopravců, kteří jsou teď před Vánoci maximálně vytížení.”

- Radka Haasová, vedoucí oddělení podpory e-shopů nákupního portálu Heureka.cz

Kdo nechce riskovat, zvolí osobní odběr

Jako taková „záchrana na poslední chvíli“ je pak osobní odběr. Výdejny a kamenné pobočky před Vánoci upravují a prodlužují otevírací dobu.

Nadělte si na Vánoce levnější elektřinu i plynSrovnat ceny energií 2015

„U některých e-shopů, které nabízí osobní odběr, bude určitě i letos možnost objednávek na poslední chvíli a jejich vyzvednutí v kamenné výdejně přímo na Štědrý den. V některých případech však e-shop i při zvolení osobního odběru musí zboží na místo nejprve přepravit. Doporučujeme proto informovat se o tom, zda je daný kus k dispozici na konkrétním odběrném místě,“ dodává Radka Haasová.

garance dodání zboží do Vánoc - tabulka 

Podívejte se, jak ušetřit za vánoční dárkyChci ušetřit
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1