4. narozeniny Equa bank: Nové mobilní tarify a televize k RePůjčce

 

Mobilní tarify za 99 či za 479 Kč pořídíte během podzimu u Equa bank. Při oslavě svých 4. narozenin připravila mladá banka i další akční nabídky, třeba televizi jako dárek při konsolidaci půjček. Co dalšího se chystá na „narozeninové párty“ banky?

narozeninový dortZa 4 roky působení na českém trhu přilákala Equa bank více než 160 tisíc klientů. 

Při příležitosti 4. výročí vstupu na český trh představila Equa bank řadu novinek.

Equa bank láká na mobilní tarify od operátora U:fon

Klienti mladé banky mají možnost využít mobilních tarifů, které jsou poskytovány ve spolupráci s mobilním operátorem U:fon. 

Nové mobilní tarify pro klienty Equa bank
Tarif 100 za 99 Neomezeně za 479
Měsíční paušál 99 Kč 479 Kč
Volné minuty do všech sítí ČR vč. pevných sítí 100 minut (po vyčerpání minuta za 1,39 Kč) neomezeně
Mobilní internet bez dat, možnost dokoupit 250 MB za 69 Kč 700 MB s možností dokoupit dalších 500 MB za 99 Kč
SMS do všech sítí ČR 1,39 neomezeně
Podmínka platba inkasem z účtu Equa bank platba inkasem z účtu Equa bank
Doba trvání smlouvy 24 měsíců 24 měsíců
Přenesení stávajícího čísla zdarma zdarma
Aktivace nové SIM karty 1 Kč 1 Kč

Minutový tarif nabízí 100 minut volání do všech sítí za pouhých 99 Kč měsíčně. Neomezený tarif zahrnuje bezplatné volání a neomezené SMS do všech sítí v ČR. K tomu vám Equa bank přihodí navíc 700 MB dat. To vše za cenu 479 Kč měsíčně.

Ušetřete za volání, SMS i mobilní internet Srovnat tarify

Ke každému bankovnímu účtu bude možné využít výhodné mobilní tarify až pro tři telefonní čísla.  Výhodné mobilní tarify spustí Equa bank na přelomu října a listopadu letošního roku.

Při konsolidaci nad 100 tisíc získáte televizi LG

Od srpna zařadila Equa bank do své nabídky i nezajištěnou konsolidaci půjček. Díky ní si mohou klienti sloučit všechny stávající půjčky, převést je do Equa bank a snížit si splátky třeba o 50 %.

Konsolidovat lze přitom všechny typy půjček až do výše 600 000 Kč, doba splácení může být až 10 let.  Unikátní službou v rámci konsolidace je automatická nabídka sloučení všech půjček, které klient splácí.

Vyřízení žádosti je zdarma a bez poplatku jsou i změny výše a termínů splátek včetně předčasného splacení. Navíc, ke každé konsolidaci nad 100 000 Kč získává klient jako dárek značkovou televizi LG.

Místo konfet a šampaňského se slaví zlatými kartami

Kromě mobilních tarifů a speciální akce k RePůjčce zařadila Equa bank do své nabídky i zlaté platební karty Premium a Premium Plus. Majitel zlaté karty Premium získává pojištění karty a osobních věcí až do výše 30 000 Kč, cestovní pojištění Rodina Standard, rozsáhlý bonusový program Sphere card a program exklusivních výhod MasterCard Elite. Za vedení karty zaplatíte 89 Kč měsíčně.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 5
 

 
Oblíbení mobilní operátoři