FOR ARCH 2019: Stavební veletrh vychytávek

 

Od 17. do 21. září se v Letňanech v Praze bude konat 30. ročník mezinárodního stavebního veletrhu s názvem FOR ARCH, kterého je Ušetřeno.cz hrdým partnerem. I tento rok na veletrhu uvidíte spousty skvělých vychytávek do domácnosti, které vám například pomohou ušetřit na energiích. Na akci se můžete poradit i s experty z oboru, jaký systém vytápění je nejúspornější či jak získat nejsnadněji dotaci na výstavbu.

for arch 2019 

Plánujete postavit dům, hledáte inspiraci pro inovativní řešení vytápění či zabezpečení, chcete si nechat poradit, jak čerpat dotace? Pak se určitě uvidíme na FOR ARCH veletrhu, kde se dozvíte, do jakých vychytávek se skutečně vyplatí investovat a co je jen ztráta času i peněz.

Nechcete si nechat veletrh ujít?Vstupenky

Co všechna na veletrhu najdete?

Chytrá domácnost 

Jak vám může chytrá domácnost zlepšit život a ušetřit? Na veletrhu najdete například ukázky bezdrátových regulátorů vytápění, chybět nebudou bezpečnostní prvky, mezi které patří mimo jiné inteligentní detektor kouře či detektor úniku vody. Ukážou se samozřejmě i nejmodernější řešení pro chytrá města. Součástí veletrhu je ttotiž konference s názvem „CHYTRÁ MĚSTA OD A DO Z“.

Rekuperace

Rekuperace využívá již „zužitkovaný“ teplý vzduchu k ohřevu čerstvého vzduchu proudícího zvenčí do interiéru. Systém se aktuálně těší velké popularitě, jedná se však o velkou investici, proto doporučujeme každému, kdo rekuperační jednotku zvažuje, veletrh navštívit a udělat si o všem vlastní obrázek. 

Virtuální baterie

V budoucnosti se má výroba elektřiny decentralizovat, k čemuž neoddělitelně patří i virtuální baterie. Chcete zjistit, jak funguje a zda se vám vyplatí? Na veletrhu bude mít se svou virtuální baterií stánek například E.ON.

Kamna a vytápění dřevem

Sucho, kůrovec a další přírodní kalamity sráží cenu dřeva. Co všechno obnáší investice do kamen na dřevo? Jak funguje vytápění spalováním biomasy?

Dotace

Nová zelená úsporám, Státní fond rozvoje bydlení, kotlíková dotace a mnohé další... Nechte si poradit, jak je správně čerpat a neplaťte zbytečně za technologie, na které vám může přispět stát. 

Koukněte na video z minulého roku a udělejte si obrázek, co všechno můžete na veletrhu najít. 

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 9