FOR HABITAT 2019: Je čas vylepšit své bydlení

 

Na již 26. ročník veletrhu o bydlení, stavbě a rekonstrukci vás zve Ušetřeno.cz. Jedná se o výjimečnou příležitost, jak si prohlédnout nejnovější trendy v bydlení, okouknout designové kousky nábytku, vyzkoušet neobvyklá řešení obvyklých problémů při rekonstrukci nebo získat doporučení na zateplení od skutečných odborníků v oboru. Chcete lépe bydlet? Inspiraci najdete určitě právě na veletrhu FOR HABITAT 2019, jehož je Ušetřeno.cz hrdým partnerem.

For habitat 2019 

Ve dnech 21. až 24. března se ve veletržním areálu v Praze v Letňanech bude konat FOR HABITAT 2019. Velkolepý veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí se tentokrát zaměří hlavně na osvětlení a stínící technice. Samozřejmě tu však najdete i ukázky z jiných oblastní interiérového designu. Na své si přijdou i milovníci zahradní architektury, bazénů či pergol a teras. Ať už tedy preferujete moderní, industriální, minimalistický či spíše rustikální styl, dloubete se rádi v záhonech a sníte o nové sekačce, FOR HABITAT 2019 si nenechte ujít. Na jaké zajímavosti se ještě můžete těšit?

Úsporné bydlení

Zajímá vás, jak snížit výdaje za teplo? Na vaše dotazy budou čekat odborníci, co se aktivně zabývají efektivním vytápěním. Návštěvníci si zde mohou například prohlédnout moderní termo-izolační fólie, které v zimě pomáhají udržovat v domě teplo a v létě naopak tlumí sluneční paprsky. Nehodí se však na okna o dvou sklech. Máte je a fólie si pořídit tudíž nemůžete? Nezoufejte a vyrazte se podívat na novou izolaci pro vaši střechu a další vymoženosti, co vám pomohou ušetřit za energie.

Kotlíková dotace 2019

Konečně plánujete vyměnit starý kotel za nový? Nezapomeňte, že čas se vám krátí. Nenechte si proto ujít přehlídku luxusních kanadských kamen a ukázku vymazleného tepelného čerpadla. Nechte si poradit, se kterým systémem nejvíce ušetříte a využijte kotlíkové dotace naplno.

Nová zelená úsporám

Nevíte, zda se vám vyplatí nové zateplení, rekuperace či fotovoltaický systém? Státní fond životního prostředí vám na veletrhu poradí, jak získat nejlepší finanční dotaci z nabídky Nové zelené úsporám. Zjistěte, kolik můžete ušetřit a jak si o dotaci zažádat.

Auta a virtuální realita

Přemýšlíte nad pořízením nového vozu? Specialisté z Ford Kačmáček poradí s jeho výběrem, financováním i vhodným pojištěním. Pro návštěvníky veletrhu mají navíc překvapení v podobě zvýhodněné nabídky. Unikátem je i stánek nabízející prohlídku vašeho virtuálního bytu. Nasaďte si speciální brýle a začněte přestavovat interiér podle obrazu svého. Vysněné bydlení si vytvoříte před očima.

Chcete poradit, jak získat hypotéku?Chci hypotéku
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 3