Gorila mobil končí. Operátor O2 už nenabízí „gorilí“ služby

 

V mobilním evolučním boji přežijí jen ti nejsilnější. Další obětí tvrdé konkurence se stal virtuální operátor Gorila mobil. Jeho zákazníky už v létě převzal mobilní operátor O2. Od prosince ale definitivně přestal nabízet i všechny „gorilí“ tarify a služby.

gorila mobil 

Gorila je možná králem džungle, ale v prostředí českých mobilních operátorů už spadla na dno potravního řetězce. Virtuálního operátora Gorila mobil po třech měsících provozu odkoupila společnost O2. Gorila cílila především na mladé uživatele, kteří hladověli po přílivu mobilních dat.

Jedním z taháků Gorila mobil se stal paušál, který nabízel druhou a každou další minutu volání zdarma a 5 GB dat k tomu za cenu 480 Kč. Komu by nestačila tato porce dat, mohl si dalších 5 GB pořídit za polovinu ceny.

Po paušálech se ruší i předplacené karty od Gorila mobil

Když operátor O2 převzal zákazníky Gorily, zrušil nejdříve paušální tarify. Od prosince už přestal nabízet i předplacené karty. Virtuální operátor Gorila mobil tak definitivně skončil. Pro klienty Gorily s předplacenými kartami se teď prozatím nic nemění. Dříve či později jim ale bude pravděpodobně nabídnuta možnost přejít na předplacenku od O2 nebo změna mobilního operátora.

Proč platit za volání víc, než je nutné. Srovnat tarify

Začátkem tohoto roku zavřel krám první český virtuální operátor. Šlo o ViralMobil. Uvidí se, jestli se s odchody virtuálů strhne lavina, nebo po pádu ViralMobil a Gorila mobil se situace na chvíli uklidní.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 4
 

 
Oblíbení mobilní operátoři