Hra o trůny naposledy již za pár dní

 

Zima přišla a s ní i poslední Hra o trůny. Otázka, kdo usedne na pověstný železný trůn, bude konečně zodpovězena. Zmocní se ho oblíbenec Jon Sníh, matka draků Daenerys Targaryen, obávaná Cersei Lannister či snad někdo úplně jiný? Kdo vyhraje v souboji ledu a ohně? Celý svět je jako na trní v očekávání, co za nepředvídatelné zvraty a odhalení si pro nás oblíbený seriál připravil. Schyluje se k bitvě. Jste připravení? 

hra o trůny série 8 

Zima se blíží

ANKETA: Komu fandíte v boji o železný trůn?

Pamatuj na smrt. Pamatuj, zima se blíží. Po dlouhém a úmorném čekání jsme se konečně dočkali zimy a osmé série Hry o trůny. Příběh vrcholí, fanoušci vymýšlí šílené teorie a spekulují, kdo je Noční král a kdo vyhraje neúprosný souboj o Sedm království. Ze severu se šíří ledová smrt a na jihu vzplanul oheň spalující vše, co mu stojí v cestě. Na čí straně stojíte vy?

Možná se zdálo, že železný trůn již zapadl do hlubokého sněhu, nebo ho pohřbila vrstva popelu, ale HBO na plakátech propagujících poslední sérii všem znovu připomnělo, o co tu vlastně skutečně běží. Dvacet potenciálních vládců na nich totiž sedí na obávaném trůnu. Mají snad všichni z nich stejnou šanci stát se panovníkem? Od Jona Sněha přes Tyriona Lannistera po Nočního krále? To se teprve uvidí. Všichni víme, jak rychle a snadno mohou postavy při hře o trůny zemřít. Nyní však přichází konečné rozuzlení. Budete u toho?   

Spoilery se blíží

Každý fanoušek se bojí jen jedné věci víc než všech bílých chodců a nemrtvých draků dohromady. Spoilerů. Znáte to, ještě jste ani pořádně nerozlepili ráno oči, ale už nějakým způsobem víte, kdo v nejnovějším díle natáhl brko, kdo zradil či koho přepadli. Je vůbec něco horšího? Přitom se spousta lidí z nějakého důvodu ve spoilerech přímo vyžívá, všude na sociálních sítích zveřejňují, co šokujícího se v posledním díle stalo a vůbec byste se nedivili, kdyby si pořídili megafon a vyřvávali spoilery z okna.  

hra o trůny osmá sériePřipravte se. Spoilery přichází. 

Jen jednou za život

Nenechte spoilery, aby vám zkazily ten vzrušující pocit, kdy sledujete nejnovější epizodu a nevíte, co se stane příští vteřinu. Překvapení ze smrti vaší nejoblíbenější postavy zažijete jen jednou. Jestli byl tedy někdy čas na předběžná opatření, tak je to právě teď. Zatněte tipec zrádcům dřív, než vám vrazí spoiler do zad a sledujte nové díly v momentě, kdy je poprvé vidí i zbytek světa. Stačí si zařídit internetovou televizi s HBO. Nevíte, jak na to? Srovnejte si nejlepší IPTV a zbytek už nechte na nás. Stačí říct, že nutně potřebujete vidět poslední sérii Hry o trůny a naši operátoři vám pomohou vybrat výhodný balíček, který vám to umožní.

Nenechte si ujít poslední sérii Hry o trůny. Konec se blíží.

Poslední série Hry o trůny začíná 15. dubna 2019.Nenechat si ji ujít
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 3