Hypotéka snů: Vyšší úvěr na bydlení znamená nižší úroky

 

Sníte o novém a lepším bydlení? S Hypoteční bankou se nemusíte uskromňovat, ale můžete to rozjet ve velkém. V jarní akci Hypotéka snů totiž dostanete slevu na úrocích, o které se vám možná ani nesnilo. Jaké jsou podmínky časově omezené nabídky?

hypotéka snůAkční nabídka Hypotéka snů se týká úvěrů na bydlení do 85 % hodnoty nemovitosti. 

Nejnižší úroková sazba u Hypoteční banky spadla na 2,09 % p.a. Běžně na ni dosáhne jen klient, který si bere úvěr do 70 % hodnoty nemovitosti na 3 roky nebo 5 let. Díky akci Hypotéka snů se okruh lidí, kteří získají lákavý úrok, značně rozšíří.

Nejvíc vyděláte s hypotékou nad 3 miliony

Jak akce Hypotéka snů funguje? Čím vyšší úvěr na bydlení si vezmete, tím vyšší získáte slevu na úrocích a tím krásnější sny o vašem novém domě si můžete nechat zdát.

Hypotéka snů - podmínky
Výše úvěru Sleva
do 2 milionů Kč 0,10 %
od 2 mil. Kč do 3 mil. Kč 0,20 %
nad 3 miliony 0,30 %

Aby to nebylo málo, Hypoteční banka lidem s velkými plány navíc odpustí i poplatek za vedení a správu úvěrového účtu.

Akce se týká pouze nových úvěrů na bydlení do 85 % hodnoty nemovitosti. Nelze ji tedy využít u refinancování, amerických hypotéka nebo předhypotečních úvěrů.

S hypotékou snů se nemusíte držet při zemi

"Při přemýšlení nad podobou a cenou nového bydlení se vzhledem k výši pravidelných splátek hypotečního úvěru většina klientů drží spíše takzvaně při zemi. Zejména z toho důvodu, že pokud je poskytnutý hypoteční úvěr vysoký, vyšší jsou pak i měsíční splátky. My jim s pomocí rodiny přemýšlející o koupi hradu Karlštejn chceme ukázat, že díky naší speciální slevové nabídce je možné si plnit i některá přání, která se v prvním okamžiku nemusí zdát jako reálná.”

- Václav Moravec, specialista Hypoteční banky

I když na českém hypotečním trhu najdeme i jiné produkty s nižší úrokovou sazbou, Hypoteční banka si dlouhodobě drží pozici jedničky mezi poskytovateli hypoték kvůli svému profesionálnímu přístupu a kvalitním službám.

Kde aktuálně nabízejí výhodné hypotéky?Srovnat ceny hypoték
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0