Srovnání hypoték v roce 2021

Pořízení vlastního bydlení je důležitý životní krok, který je ale obvykle velmi nákladný. Díky hypotéce vám ale stačí jen 10 % vlastních prostředků. Srovnejte si v roce 2021 hypotéky a najděte tu nejvýhodnější.

Přejít do hypoteční kalkulačky

Široká nabídka hypoték

Srovnání hypoték online je jednoduché, přehledné a rychlé. Díky srovnání si uděláte přehled o celém hypotečním trhu. Při srovnání si můžete stanovit nejrůznější požadavky a na základě toho se podívat na nabídky od různých poskytovatelů. 

Stanovte si celkovou cenu nemovitosti, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho chcete mít tento závazek fixovaný, kolik můžete měsíčně splácet a kdy byste chtěli mít úvěr splacený. Na základě toho vám budou zobrazeny relevantní nabídky hypotečních úvěrů. 

Hypoteční trh je složitý a rozdíly mezi nabídkami bank se mohou lišit zásadně, ale i jen v detailech. Právě z toho důvodu jsou vám k dispozici specialisté na telefonu, kteří vás celým procesem provedou.

Úrokové sazby se zvyšují

Ceny rostou v celé ekonomice. Na tuto skutečnost reaguje také Česká národní banka (ČNB), která zvyšuje úrokové sazby. Jelikož úrokové sazby ČNB jsou navázané na hypotéky, dochází také ke zdražování hypotečních úvěrů. 

Ekonomové varují, že další zvyšování úrokových sazeb nás nemine a hypotéky už tak levné v budoucnu nebudou. Nenechte si proto uniknout výhodné nabídky. Využijte srovnávač hypoték a najděte si tu nejvýhodnější nabídku hned.

Fixace je jistota

Skutečnost, že jste hypotéku získali s výjimečně nízkým úrokem nemusí být zárukou, že tento stav bude přetrvávat i do budoucna. Pokud se chcete pojistit a mít jistotu, že se úrok v budoucích několika letech nezmění, můžete si pomoci fixací úroku.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď?
Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Ostatní často hledají

Kalkulačka hypoték Refinancování hypoték Průvodce hypotékou Půjčka na bydlení Jak na výpočet hypotéky? Co je to obrácená hypotéka Co ovlivňuje úrok hypotéky Účelová hypotéka Jaké jsou poplatky za hypotéku Hypoteční kalkulačka Porovnání hypoték