Mobilní banka: Jak se přihlásit do internetového bankovnictví Komerční banky

 

Láká vás možnost měnit limity, posílat platby a kontrolovat své investice za pochodu? To vše a mnohem víc slibuje svým klientům Komerční banka v případě, že si nainstalují do svých chytrých telefonů aplikaci Mobilní banka. Jak se tedy dostat do svého mobilního bankovnictví a jak ho správně využívat? Přečtěte si náš přehledný návod.  

komerční banka mobilní bankaZdroj: Komerční banka 

 

Hned po instalaci a prvním otevření aplikace se vás Mobilní banka zeptá, zda si chcete zvýšit zdarma bezpečnost díky softwaru od IBM. Samozřejmě můžete odmítnout, ale doporučujeme si mobilní bankovnictví zabezpečit.

 

První přihlášení do Mobilní banky

Chcete-li se poprvé přihlásit do Mobilní banky, budete si muset nastavit speciální heslo. To si můžete samozřejmě zařídit na pobočce, snazší je ovšem vše vyřešit přes internetové bankovnictví. 

Nastavení hesla

1) Přihlaste se do internetového bankovnictví „Moje Banka“ a rozklikněte ozubené kolečko v pravém horním rohu, kde zvolte možnost „Nastavení“.

mobilní banka komerční banka 

2) V následujícím okně klikněte v seznamu „Mobilní banka“ na „Nastavení Mobilní banky“.

mobilní banka přihlášení 

3) Zvolte si heslo pro přihlášení do Mobilní banky a potvrďte ho. V tomto bodě můžete zvolit, zda chcete z Mobilní banky posílat platby či ji využívat pouze k náhledům. Tím samozřejmě snižujete pravděpodobnost, že by někdo zneužil vašeho telefonu k neautorizované platbě. 

mobilní banka moje banka 

4) Vše zkontrolujte a aktivujte přístup do Mobilní banky.

Přihlásit se do aplikace nyní zvládnete již levou zadní. Stačí si ji stáhnout z App store, Google Play nebo Microsoft store. Po otevření zadáte své rodné číslo bez lomítka do kolonky „Přihlašovací ID“ a heslo nastavené při aktivaci. 

Kdo má nejlepší běžný účet?Nezávazné srovnání
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1