Jak získat kreditní kartu

 

Nabídka kreditních karet je obrovská a jednotlivé karty se často velmi zásadně liší. Vybrat ideální kartu pro Vaše potřeby a přitom dostupnou Vašim možnostem může být jednodušší a snazší, než si myslíte.

karta 

Kreditní karta je na rozdíl od debetní karty zcela nezávislá na Vašem bankovním účtu. Dalo by si říci, že bankovní účet pro získání kreditní karty vůbec nepotřebujete. Řada bank nabízí svým klientům zvýhodněné kreditní karty a často může být nabídka Vaší banky opravdu ta nejvhodnější. Rozhodně to ale není pravidlo a v podstatě není důvod, proč nesáhnout po kreditní kartě od zcela jiné banky nebo nebankovní společnosti, pokud pro Vás bude tato nabídka zajímavější.

Výběr kreditní karty online

Získat kreditní kartu podobně jako získat jakýkoli jiný typ úvěru či půjčky je podmíněno řadou požadavků a omezení. Je to logické, každý poskytovatel kreditních karet či úvěrů, ať už bankovních či nebankovních, chce mít jistotu, že budete schopni peníze splácet a nepředstavujete pro něj proto přílišné riziko. To ale neznamená, že získání karty musí nutně být dlouhý a složitý proces, který Vám zabere spoustu času a přidá řadu starostí.

Často se to dá zvládnout během několika minut z pohodlí domova. Jestliže máte představu jak a k čemu chcete kartu používat, jednoduše na internetu porovnáte nabídku jednotlivých společností a vyberete, která karta se nejvíce blíží Vašim představám. Snadno navíc zjistíte, zda splňujete všechny podmínky pro získání karty, a co využívání karty obnáší. Zažádat o kreditní kartu online je pak otázka několika kliknutí.

Kreditní karty je možné objednat i přímo přes portál Ušetřeno.cz. Nejprve Vám poskytneme objektivní srovnání nabídky karet na trhu a poté budete mít možnost kartu rovnou online objednat. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, poskytneme Vám zdarma navíc poradentsví a provedeme Vás celým procesem zřízení karty.

Co je třeba pro získání karty

Některé karty jsou již předschválené a pro jejich získání není třeba téměř nic dokazovat. Velmi brzy po vyplnění online žádosti (čas si většinou zvolíte sami) Vás bude kontaktovat zástupce společnosti, který s Vámi dojedná Vše potřebné, případně Vám pomůže s výběrem a vysvětlí vše, co obnáší získání a používání kreditní karty. Pokud vše probíhá tak, jak má, vydání Vaší kreditní karty obvykle nic nebrání. Začít používat ji můžete často již během několika dnů či týdnů. Přičemž nejvíce záleží na rychlosti Vaší komunikace a na tom, kdy dodáte vše, co po Vás poskytovatel kreditní karty vyžaduje.

 
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 7