Ušetřete každý měsíc až 1 600 Kč s E.ON Kartou

Jak? Plaťte s ní své nákupy a zálohy za energie.
Zřízení karty i vedení a správa účtu je zdarma.

 

Jaké odměny získáte s E.ON kreditní kartou?

2 % zpět z nákupů 

V ČR  i zahraničí. Měsíčně
můžete získat až 400 Kč.

4 % zpět v Euronics

Ze všech nákupů. Měsíčně
až 800 Kč, ročně až 5 000 Kč.

2 % z plateb E.ON

Za veškeré služby. Získat
můžete až 400 Kč měsíčně.

Jak E.ON Karta funguje?

Využíváte kartu

Využíváte kartu

Pravidelně s ní platíte své nákupy v obchodech v ČR i zahraničí a zálohy na energie společnosti E.ON.

Získáte odměnu

Získáte odměnu

Na konci měsíte obdržíte zpět příslušné procento ze svých provedených plateb jako odměnu.

Odešlete splátku

Odešlete splátku

Do 17. dne následujícího měsíce v případě běžných plateb a do 25. v případě záloh na služby E.ON.

Další výhody E.ON karty

  • Žádné poplatky za zřízení karty ani správu a vedení účtu.

  • K dispozici úvěrový rámec až 150 000 Kč.

  • Bezúročné období až 55 dní na platby kartou v obchodech a platby za veškeré služby E.ON.

  • Až 3 bezkontaktní platební nálepky ke kartě zdarma.

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Ano, ke kartě získáte mimo jiné i bezkontaktní platební nálepku, která je určena pro rychlé a pohodlné platby v obchodech. Její vydání, aktivace i využívání je zdarma. Umístit ji můžete dle svého uvážení například na zadní stranu mobilního telefonu, klíčenku, nebo náramek – prostě tak, aby byla po ruce.  

E.ON Karta je také automaticky zapojena do programu MasterCard® Priceless Specials. Díky tomu získáte peníze zpět za platby kartou u vybraných partnerů po celé ČR, a to ve výši až 15 % z hodnoty nákupu. Nemusíte se nikde registrovat, prostě jen nakupujete.

TOP vybraní partneři, u kterých ušetříte: síť čerpacích stanic MOL, Eta, EXIM tours, Alpine Pro, Orsay, BENU lékárna, Pompo. 

Splátky doporučujeme posílat do 17. kalendářního dne v měsíci (pro běžné měsíční splátky) a do 25. kalendářního dne v měsíci (pro využití bezúročného období na bezhotovostní nákupy v prodejnách). Začátkem každého měsíce obdržíte výpis, ve kterém najdete přehled uskutečněných čerpání, uhrazených splátek, obdržených odměn za čerpání a informaci o možnosti využití bezúročného období.

 Splácení probíhá prostřednictvím: složenky - tu obdržíte společně s výpisem z úvěrového účtu bankovním převodem - doporučujeme vzhledem k měnící se výši měsíční splátky využívat spíše jednorázové bankovní příkazy k úhradě

Ano, hotovost si můžete rychle a jednoduše vybrat v široké síti bankomatů po celé ČR i v zahraničí. Peněžní prostředky lze také získat převodem na jakýkoli bankovní účet v ČR nebo šekovou poukázkou zaslanou na vaši adresu.

Aktuální částku k využití na své kartě zjistíte hned několika způsoby. On-line v Klientské zóně, prostřednictvím SMS zpráv nebo pomocí Hlasového průvodce na tel.: 800 900 203.

Všechny bezhotovostní nákupy a úhrady veškerých služeb E.ON, které zaplatite svou E.ON kartou, můžete mít zcela bez úroků. Stačí jen, když je splatíte do 25. dne následujícího měsíce. Ostatní platby prostřednictvím Klientské zóny Cetelem jsou úročeny standardně.

Zažádejte o svou E.ON kreditní kartu ještě dnes

Porovnat E.ON Kartu s ostaními

Reprezentativní příklad: Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu 69 Kč, měsíční splátka úvěru 4 765 Kč, celková splatná částka 57 181 Kč, RPSN 28,74 (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Banka garantuje Klientovi, který si pořídí kreditní kartu E.ON, bezplatné vedení a správu úvěrového účtu po dobu od 1. 10. 2016 do 31. 12. 2020.

Poskytovatelem úvěru a výše uvedených výhod za užívání E.ON Karty je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). E.ON Energie, a.s. je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani E.ON Energie, a.s. neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.