Chcete mít pořád ten nejnovější mobil? Služba Update to umožní

 

Toužíte si každý rok „hrát“ s tím aktuálně nejmodernějším telefonem, tabletem nebo notebookem? Už nemusíte platit horentní sumy za technologické novinky, protože na český trh přichází nová služba Update. Díky ní můžete každých 12 nebo 18 měsíců vyměnit váš tablet či mobil za novější verzi. Jak celá služba funguje a kolik stojí?

Nejnovější mobilDíky službě Update si můžete pořídit mobilní telefony značky Samsung nebo také iPhone. 

Svůj život bez mobilu nebo počítače si v dnešní době dokáže představit málokdo. Někteří lidé si dokonce už stihli vypěstovat i mírnou až silnou závislost na moderních komunikačních technologiích. Psychologové nedávno přišli i s novou nemocí; nomofobií. Ta se projevuje tak, že se uživatel cítí nervózní, kdykoli u sebe nemá chytrý telefon. Nejen na skupinu takto závislých lidí je zaměřena nová služba Update, která se právě teď dostala na náš trh.

Revoluční službu nabízí společnost Home Credit ve spolupráci s prodejnami Mobil Pohotovost nebo iStyle. U mobilních telefonů jste si nejdříve prostřednictvím služby Update mohli pořídit nejnovější modely telefonu Apple iPhone.

Jak služba Update funguje?

Služba nabízí hardware na splátky, bez navýšení, s pojištěním a možností obměny po roce či osmnácti měsících. Prakticky jde o formu klasického spotřebitelského úvěru. Zákazník si v prodejně Mobil Pohotovost nebo iStyle vybere například nový telefon. Hotově nezaplatí ani korunu.

Zvolí si, zda chce nový telefon každých 12, nebo 18 měsíců. Pokud mu vyhovuje 12 měsíců, cena se rozdělí na 20 měsíčních splátek a k ní bude přibalena služba UpDate. V případě 18 měsíců se cena zařízení rozdělí na 24 splátek a opět k ní přibalena služba UpDate. Tato služba zákazníkovi zaručí, že až svůj telefon po 12 / 18 měsících vrátí, poskytovatel služby za něj doplatí zbývající splátky a on si může na základě nové smlouvy vybrat telefon nový.

Kolik neustálý odběr technologických „hraček“ stojí?

Kdo nedokáže bez technologických novinek vydržet, zaplatí za službu Update 199 Kč měsíčně. Tato cena se skládá ze dvou položek, 49 Kč za poskytnutí služby a 150 Kč za povinné pojištění, které pokrývá krádež, poškození i zničení zařízení.

Služba Update ceník 

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0