Nebojte se změny operátora. 6 děsivých výmluv

 

Patříte mezi ty, kteří se bojí změny operátora, a proto platí zbytečně vysoké účty za volání? Vydejte se na stezku odvahy a přečtěte si nejčastější výmluvy lidí, kteří se vyhýbají změně operátora jak čert kříži. Možná rozptýlíme vaše obavy.

Změna mobilního operátoraZměnou operátora můžete výrazně ušetřit. Není se čeho bát. 

1) Nemůžu odejít, protože operátor mě straší vysokou pokutou.

Pokud chcete předčasně ukončit dlouholetou smlouvu, může po vás operátor chtít zaplatit pokutu. Když se ale rozhodnete změnit nevýhodný tarif přes Ušetřeno.cz, tak vám pomůžeme dostat se ze spárů drahého operátora. Uhradíme za vás veškeré náklady až do výše 1 000 korun.

TIPZavolejte nám na číslo 226 289 029. Spočítáme vám případnou sankci.
 

Podmínky vyplacení speciálního bonusu:

  • Bonus se vztahuje na zákazníky z řad domácností.
  • Smlouvu musíte uzavřít do 30. 11. 2015.
  • Bonus se vyplácí zpětně, po 3 zaplacených fakturách u nového operátora.
  • Schovejte si doklad o zaplacení sankce za předčasné vypovězení smlouvy a pošlete ho na e-mail tarify@usetreno.cz.

Chci více informací

2) Nechci přijít o své staré číslo.

Není se čeho bát. Když se rozhodnete změnit operátora, tak o své oblíbené číslo nepřijdete. Přenos čísla na novou SIM kartu proběhne automaticky. Starý operátor vám dá kód, který nám stačí předat. My vám pak číslo jednoduše převedeme, a to zcela zdarma. 

3) Za těch pár korun mi ta námaha nestojí.

Lidé se často mylně domnívají, že změna operátora je extrémně komplikovaný proces. Přitom se nejedná o nic složitého. Obzvlášť když veškerou administrativu s tím spojenou vyřeší Ušetřeno.cz za vás. Nikam nemusíte chodit. SIM kartu vám pošleme rovnou domů. Bezplatně vám pomůžeme i s přenosem telefonního čísla k novému operátorovi.

I když provoláte jen 200 až 300 Kč měsíčně, změna se vám může vyplatit. Buď za stejnou cenu dostanete více volných minut či dat, nebo ušetříte. V ročním součtu se může jednat o zajímavé číslo.

Stále si myslíte, že vám ušetřené peníze za tu námahu nestojí? Spočítejte si, o kolik se svou leností zbytečně ochudíte.

TIP

NÁVOD: Změna mobilního operátora přes Ušetřeno.cz

Dělá se vám špatně při pohledu na vyúčtování za telefon? Poohlédněte se po levnějším operátorovi a výhodnějším tarifu. Můžete ušetřit tisíce korun. V článku vám prozradíme, jak probíhá změna operátora.

 

4) Současný operátor mi nabídl slevu a novou smlouvu.

Věrnost se nevyplácí. Dlouholetí zákazníci jsou často biti a platí za volání výrazně víc než ti noví. Když pohrozíte, že chcete odejít, máte šanci vymámit o fous lepší podmínky. Jenže zlaté časy tzv. retenčních nabídek skončily. Při troše snahy si sice můžete vyhádat drobnou slevu, ale výhodnější je změnit operátora.

Konkurence je obrovská. Operátoři si přetahují zákazníky mezi sebou a neváhají jim nabídnout opravdu lákavé smlouvy. Nejzajímavější jsou neveřejné nabídky.

Skoncujte s drahými účty za telefon Najít levný tarif

5) Bojím se, že budu mít u nového operátora špatný signál.

Špatnou pověst si v tomto ohledu získal především operátor Vodafone. Obavy pramení z toho, že začal svou síť vysílačů budovat až jako poslední, a tak měl v dobách dávno minulých horší pokrytí. To už však neplatí a Vodafone se pokrytím vyrovná společnostem O2 i T-Mobile.

Většina území České republiky je bezpečně pokryta dostatečně silným mobilním signálem. Bohužel se občas najdou i temná místa, kde si nezavoláte. Předejít problémům můžete celkem jednoduše. Stačí si ověřit pokrytí signálem.

Zajímá vás pokrytí virtuálního operátora? Svou vlastí síť neprovozují. Musíte zjistit, s kterým operátorem z velké trojky spolupracují.

6) Můj partner nechce o změně operátora ani slyšet.

Nechceme vám ničit domácí pohodu, ale která rodina by nechtěla ušetřit třeba 2 000 korun za volání? Skutečně máte pocit, že to jsou malé peníze? Možná vám pomůžou přesvědčit manžela nebo manželku dokumenty, které vám pošleme poštou. Černé na bílém si ověříte ceny i podmínky nové smlouvy. A nezapomeňte, z ušetřených peněz bude mít radost celá rodina.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 10
 

 
Oblíbení mobilní operátoři