Nejvýhodnější spořicí účet. Jak ho vybrat?

 

Schovávat uspořené peníze na běžný účet nebo do matrace je hloupost. Finance se musí točit, vydělávat. Nesmí zahálet, protože postupem času hodnota peněz klesá. Výhodou spořicích účtů je, že produkují další a další peníze.

spořicí účet Pokud jste nastřádali nějaké koruny, spořicí účet se vám bezesporu vyplatí. Tento specifický bankovní účet funguje na principu symbiózy mezi klientem a bankou. Poskytnete bance své finanční prostředky a odměnou za to vám banka peníze zhodnotí. Obvyklá míra zúročení se pohybuje mezi jedním až dvěma procenty. Právě úrok je hlavní parametr, rozhodující o výhodnosti spořicího účtu. Čím vyšší úrok je, tím výnosnější spoření bude. Honba za nejlepšími podmínkami pokračuje srovnáním vedlejších poplatků. Často banky lákají na nulové poplatky, takže proč zbytečně platit za vedení účtu. V neposlední řadě je důležité vědět, za jakých podmínek si můžete vybrat svůj vklad. Vyplatí se zvolit takový účet, který garantuje, že budete mít své finance neustále k dispozici. Hledáte nejvýhodnější spořicí účty? Srovnání 2013 všech nabídek naleznete na portálu Usetreno.cz. Databáze je pravidelně aktualizovaná, protože úroková míra se neustále mění.

Sjednejte si spořicí účet onlineSjednat spořicí účet

Příklad jak funguje spořicí účet

Přemýšlíte o zhodnocení peněz? Jednou z možností může být ING Konto. Spořicí účet zhodnocuje jakýkoliv vklad úrokovou sazbou 1,2 %. To znamená, že není stanovena minimální ani maximální částka, kterou musíte vložit na účet. Vložené peníze jsou úročeny aktuální sazbou již od jedné koruny. Ke svým financím máte neomezený přístup. Neztrpčují vám život poplatky za převod a výpovědní lhůta. Kdykoli si můžete převést nebo vybrat libovolnou částku. Skutečně neplatíte žádné poplatky za zřízení, správu, zrušení ani transakce. Všechny převody peněz a kontrola účtu se řeší jednoduše přes internet.

Spoření s UniCredit Bank

Spořicí účet PRIMA od UniCredit Bank slibuje vysoké zhodnocení a zároveň okamžitý přístup ke svým úsporám. Úroková sazba dosahuje atraktivního 1,5 %. Svůj účet budete mít neustále pod kontrolou díky online bankingu. Nakládání se spořicím účtem přes počítač a mobil není zpoplatněné. Též založení a vedení spořicího účtu vás nestojí ani korunu. To samé platí pro všechny tuzemské příchozí a až tři odchozí transakce v měsíci.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 4