Plaťte méně za faktury u O2

 

Nač chodit do kina, když ho můžete mít doma za minimální cenu. S kreditní kartou O2 od Citi bank platíte za faktury daleko méně. Sleva se týká nejenom televize, ale i surfování na internetu, volání z mobilu i pevné linky, zkrátka všech poskytovaných služeb O2.

kreditní karta Ze spojení O2 a Citi bank vzešla speciální kreditní karta. Vydává se ve dvou variantách. Běžná O2 Citi karta vám umožní ušetřit na vyúčtování služeb až 2 000 Kč. Princip je jednoduchý. Platíte kreditní kartou a od celkového objemu uskutečněných plateb se odvíjí výše slevy. Ta v extrémním případě může dosáhnout 30 % za vyúčtování. V případě prestižní O2 zlaté karty až 40 %. Což znamená, že každý měsíc můžete ušetřit až 4 000 korun.

Z následujícího příkladu uvidíte, kolik můžete uspořit. Klasický baliček „Internet Optimal“ plus „O2 TV Flexi“ vyjde obyčejného zákazníka na 656 korun měsíčně. Pokud vlastníte kreditní kartu O2 a utratíte kartou 5 001 Kč, pak na vyúčtování ušetříte pěkných 131,2 korun měsíčně. Což za rok činí solidní úsporu 1 574 Kč. Máte-li od O2 i volání, ušetříte ještě o mnoho víc.

Vyberte si kreditní kartu onlineVybrat kartu

Úhrada O2 služeb z kreditní karty

Zaplacení faktur z O2 je snadné. Telefónica každý měsíc vysílá žádost o inkaso. Pokud máte na kreditní kartě dostatečné finanční prostředky, budou O2 služby uhrazeny automaticky. Do vyúčtování se samozřejmě započítávají dosažené slevy.

Vlastnosti karty

Zajímá vás, jaké jsou další důvody k pořízení kreditní karty? Srovnání s ostatními kreditkami dostupnými na trhu ukazuje, že kreditní karta O2 obstojí i v dalších parametrech. Bezúročné období trvá dlouhých 55 dní. Pokud kartu splatíte v tomto období, nebude vás to stát ani o korunu navíc. Kartou samozřejmě můžete platit doma i v zahraničí, přes internet nebo vybírat z bankomatu. Výhody kreditní karty můžete sdílet se svými blízkými, kterým lze sjednat až tři dodatkové karty.

Další specializované karty

Citi bank nespolupracuje pouze s telekomunikační společností O2. Podobně výhodnou kartou připravila banka pro zákazníky supermarketů Billa. Ti se mohou těšit na 3% bonus z každého nákupu uskutečněného na jedné z mnoha prodejen Billa. O bonus nepřijdete ani u ostatních obchodníků. Bude však pouze 1%. Kreditní Billa karta navíc obsahuje výhody Billa Clubu.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1