konsolidace pujcek

Dotaz od: Karel Vlcek, vloženo 24. 3. 2014 16:00

Zobrazeno: 1203x

 

Dobry den

Muj dotaz zni,pred 3 lety jsem na 3 mesice po dohode s bankou nechal odlozit splatky hypoteky cili jsem platil jen jistinu.Nikdo mi nerekl ze se dostanu do registru CBC...

Ted bych potreboval konsolidovat pujcky a kreditni karty u GE mOney bank cca 450 000 uz jsem to zkousel vsude mozne vzdy zamitli a rekli ze nevi kriteria banky napsal jsem do registru CBC... a ti mi potvrdili ze je to tak kvuli refinancovani hypoteky pred 3 lety z toho duvodu mi nechteji nikde udelat konsolidaci.Jelikoz mame se zenou nadstandartni prijmy oba dohromady 60 000KC cisteho mesicne proste to nejde zijeme v rodinnem dome deti jsou velke a bydli jiz mimo.

Prosim poradte na koho se obratit

Dekuji

Odpověď:

Vážený pane,

velmi si vážíme Vašeho zájmu o naše služby. Bohužel do Vámi uvedené situace se ze stejného důvodu klient opravdu může dostat velmi snadno. V tuto chvíli doporučuji pro vytvoření konkrétní nabídky uvést telefonní číslo (které nám můžete zaslat na email info@usetreno.cz), na němž je možné Vás zastihnout a Vámi preferovaný termín kontaktu. Následně se s Vámi spojí náš specialista a celou situaci s Vámi prodiskutuje.

Požadujete-li více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Spojte své půjčky do jedné. V naší kalkulačce Vám doporučíme nejlepší konsolidaci.

Lucie Leopoldová zodpovězeno dne: 26. 3. 2014
 
Byla pro vás odpověď užitečná?
Ano  (80)
Ne  (67)
 
Další dotazy z kategorie Konsolidace půjček