Smlouva o údržbě plynovodní přípojky

Dotaz od: Marian, vloženo 17. 5. 2019 13:39

Zobrazeno: 103x

 

Dobrý den , chtěl bych se zeptat od roku 2008 vlastním rodinný dům. Kde odebírám plyn. Od roku 2014 mi neustále posílají smlouvy o zajištění údržby plynovodní přípojky od společnosti Grind services. Ohání se tím , že to nařizuje zákon , ale v mém okolí nikdo kdo odebírá plyn takovou smlouvu nemá. Nelíbí se mi ani podmínky té smlouvy , kde je v podstatě napsáno , že budou opravovat co budou chtít a já platit. Chci se zeptat zda je opravdu mojí žalobou povinností mít tuto smlouvu podepsanou. Pokud ano nedoporučily by jste mi njákého alternativního poskytovatele této služby. Děkuji Filip.

Odpověď:

Dobrý den,

děkujeme za Váš příspěvek v poradně Ušetřeno.cz. Pokud máte plynovodní přípojku ve svém vlastnictví, tak je opravdu nutné dle zákona mít servis zajištění. Doporučuji Vám si přečíst článek od společnosti GrindServices, která Vám službu zabezpečuje.

Na svých stránkách uvádí, že je možné mít i jiný servis. Ráda bych Vám poradila jiný se, ale bohužel s touto službou nemáme zkušenosti a reference od klientů. Věříme, že dohledáte vhodné řešení dle Vašich požadavků. Popřípadě se obraťte na svého distributora, který by Vám měl poskytnout bližší informace.

Spočítejte si kolik můžete ušetřit na plynu. Využijte naše srovnání dodavatelů.

Vendula Horáková zodpovězeno dne: 20. 5. 2019
 
Byla pro vás odpověď užitečná?
Ano  (2)
Ne  (4)
 
Další dotazy z kategorie Plyn