Porovnáváme online půjčky

 

Půjčky přes internet poskytují jak bankovní domy, tak i nebankovní společnosti. Každá varianta má své plusy a zápory. Hledáte-li online půjčku, pozorně čtěte následující řádky. Dozvíte se, jaká úskalí na vás čekají.

prázdná peněženka Zdlouhavým čekáním ve frontách odzvonilo. Zažádat o půjčku je díky internetu velmi snadné a rychlé. Za experty na půjčky online se dají považovat především nebankovní společnost. Mezi nejznámější patří Home Credit, Cetelem, Provident, Cofidis nebo Ferratum. Ani banky nezůstávají pozadu, ale ne všechny poskytují rychlé a jednoduché online půjčky. Čím se liší bankovní a nebankovní společnosti? Kdo je zapsán v registru dlužníků nebo patří do rizikové skupiny, bude mít v bance dveře zavřené. U splátkových společností tomu, tak být nemusí. Nabízí obvykle volnější podmínky, méně prověřování a rychlejší vyřízení půjčky.

Záleží také, kolik si chcete půjčit. Banky se zaměřují spíše na větší částky. Přes internet si můžete vypůjčit i půl milionu korun, například u UniCredit bank. Česká spořitelna dokonce poskytuje on-line úvěr ve výši 600 000 korun. Potřebujete-li půjčit pouze pár tisíc korun, zamiřte k nebankovním společnostem nebo do Air bank a Zuno bank.

Sjednejte si bezpečnou půjčku onlineSjednat půjčku

Jak poznám výhodnou půjčku?

Většina zákazníků při porovnávání on-line půjček sleduje pouze výši úroků. Neméně důležitý údaj je RPSN. Roční procentní sazba nákladů udává procentuální podíl dlužné částky, který musíte uhradit. Kromě úroku zahrnuje i vedlejší poplatky.

Půjčky od nebankovních společností

Home Credit půjčka pomůže všem, kteří mají stálý příjem. Přes internet si můžete půjčit od 10 000 až do 150 000 Kč. Čerpat peníze můžou kromě zaměstnanců a osob samostatně výdělečně činných i důchodci. S úvěrem od Home Credit odpadá starost o shánění ručitele. Za vyřízení se samozřejmě nic neplatí. Podobně vstřícně postupuje společnost vůči lidem, kteří se rozhodnou předčasně splatit úvěr. Tato transakce je zcela zdarma.

Na naprostou férovost a spolehlivost se můžete spolehnout u Provident půjčky. Společnost obsadila první místo v indexu etického úvěrování, který vyhlašuje nezisková organizace Člověk v tísni. Na Provident se obrací zákazníci, kteří hledají menší finanční pomoc. Půjčí vám již od 4 000 Kč. Maximální hodnota úvěru dosahuje 80 000 Kč. U Provident se půjčka nesplácí měsíčně, ale každý týden. Platby lze rozložit do 45, 60 a 100 týdnů.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0