Chyťte si sumičku a nechte své finance růst

Peníze uložené pod matrací nebo v  

prasátku už vyšly z módy. Investujte  

je a zabezpečte tak sebe i své děti.

 

Co vám pravidelné investování přinese?

 

Zajistíte svým dětem vzdělání, vlastní bydlení nebo jim jinak usnadníte start do života.
Zabezpečíte se na penzi. Budete mít dost peněz, abyste si i ve stáří dál užívali svých koníčku.
Splníte si všechny své sny. Nashromážděné peníze můžete utratit naprosto za cokoliv.
Vaše peníze se budou se stále zhodnocovat. I z malé částky se časem stane pěkná sumička.

Začněte investovat ještě dnes

Zanechte nám, prosím, své kontaktní údaje. Do 24 hodin vám zavoláme a se vším vám pomůžeme.

    Beru na vědomí znění Podmínek portálu Ušetřeno.cz a Zásad zpracování osobních údajů. Sdělením Vašich osobních údajů a dalších doplňujících informací dochází k uzavření smlouvy o poskytování služby informačního a srovnávacího servisu.

     Děkujeme, brzy se vám ozveme.
     profil

     Příklad zhodnocení

     • Tonda Paleček začal před 4 lety po schůzce se svým poradcem v České spořitelně pravidelně investovat. Každý měsíc posílal do podílového fondu Konzervativní mix částku 500 Kč.
     • Díky pravidelnému investování do fondu Konzervativní MIX dosáhl na zajímavou částku 24 862 korun. Pravidelná investice mu přinesla zhodnocení 1,72 % p. a. za uplynulé 4 roky.
     * Data k 29. 8. 2016. Výpočet je pouze informativní a byl stanoven na základě historických dat. Skutečný výnos Vaší investice bude závislý na reálném vývoji kapitálových trhů. Česká spořitelna Vás dále upozorňuje, že historická výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí.

     Nejčastěji se nás ptáte

     Nezatížíte svůj rodinný rozpočet. S Českou spořitelnou můžete ze svého měsíčního rozpočtu pravidelně investovat i docela malou částku, třeba již od 300 Kč měsíčně.

     Pokud investujete pravidelně, získáte slevu z poplatku za obstarání koupě podílových listů (je potřeba, abyste pravidelně investovali minimálně 1 000 Kč měsíčně po dobu alespoň 12 měsíců).

     Váš investiční plán poběží podle pravidel, která si sami určíte. Předem si stanovíte dobu, po kterou budete chtít pravidelně investovat, a výši pravidelné investice. Pravidelné investování přizpůsobíte svým potřebám a aktuální finanční situaci - investovanou částku můžete například kdykoliv zvýšit či snížit.

     Pravidelné ukládání peněz průměruje nákupní cenu investice v čase. To znamená, že nakupujete během růstu i poklesu trhů. Když trhy klesají, nakupujete více cenných papírů. Když trhy rostou, zhodnocují se vaše cenné papíry lépe.

     Své prostředky máte snadno a rychle k dispozici. Své investice totiž můžete kdykoliv odprodat zpět.

     Důležité upozornění

     Uvedený příklad neslouží jako návod k investování ani nepředstavuje investiční doporučení k nákupu či prodeji jakéhokoli investičního nástroje. Využití těchto informací by měla vždy předcházet konzultace s odborným poradcem, který zajistí, že plánovaná investice pro vás bude vhodná, tedy, že bude v souladu s vašimi potřebami a prioritami, a seznámí vás s případnými riziky konkrétní investice. 

     Výpočet je pouze informativní a byl stanoven na základě historických dat. Skutečný výnos vaší investice bude závislý na reálném vývoji kapitálových trhů. Česká spořitelna vás dále upozorňuje, že historická výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Investování do cenných papírů a jiných investičních nástrojů

     v sobě vždy zahrnuje riziko kolísání aktuální hodnoty investované částky a výnosů z ní, přičemž není zaručena návratnost investované částky. Obhospodařovatelem podílového fond Konzervativní Mix je Erste Asset Management, pobočka Česká republika.

     Úplný název fondu je uveden ve statutu (klíčových informacích pro investory), který se dozvíte na pobočkách České spořitelny a na internetových stránkách www.investicnicentrum.cz nebo www.erste-am.cz. Ceny za obstarání koupě a prodeje podílových fondů jsou součástí Ceníku České spořitelny a.s. Podrobnější informace o všech produktech se dozvíte v kterékoli pobočce České spořitelny nebo na infolince 800 INVEST (800 468 378).