Presto půjčka od Unicredit Bank

 

Mezi zákazníky působících v oborech svobodných povolání získaly úvěrové produkty UniCredit Bank vysoké renomé. Jak však obstojí Presto půjčka pro běžného klienta?

půjčka UniCredit Bank  UniCredit Bank je pro mnoho potencionálních zákazníků velkou neznámou. Banka vstoupila na český trh až v roce 2007. Jedná se však o silnou evropskou společnost s dominantním postavením ve střední a východní Evropě. Vlajková loď mezi úvěry pro běžné občany má jméno Presto půjčka. Tento neúčelový spotřebitelský úvěr slouží na financování libovolných osobních potřeb.

Vlastnosti Presto půjčky

Presto půjčka patří k relativně variabilním produktům. Můžete si půjčit již od 30 000 Kč až do půl milionu korun. Do výše půjčky 250 000 Kč není potřeba spolužadatel. V případě, že potřebujete víc peněz, využijte Presto půjčku Maxi, která poskytuje finance do výše milionu korun. Banka slibuje, že se nebude ptát, za co peníze z bankovní půjčky utratíte. Délka doby splatnosti nikterak nepřekvapí. Splátkový kalendář můžete rozložit na standardních 12 až 84 měsíců. Kdo hledá delší dobu splatnosti, může vyzkoušet Cetelem půjčku, kterou je možné protáhnout až na 120 měsíců.

Zkuste půjčku u UniCredit Bank online Sjednat půjčku

Nejnižší možný roční úrok, který lze získat je pěkných 6,9 %. UniCredit garantuje neměnnou sazbu po celou dobu splácení. Nejedná se však o dech beroucí hodnotu. Totožná čísla naleznete i u řady dalších bank. Například Zuno půjčka má stejnou úrokovou sazbu.

Radost vám jistě neudělá jednorázový poplatek 1 000 Kč za poskytnutí úvěru. Dnešní trendy v bankovnictví diktují co nejnižší poplatky. Jenže UniCredit jde proti proudu a měsíčně účtuje 150 Kč za správu a vedení úvěru.

V čem vyniká oproti konkurenci

V čem UniCredit Bank půjčka poráží většinu ostatních finančních domů? Mezi hlavní přednosti patří možnost odložit si splátku, a ne jednou. Vynechat platbu jde až pětkrát. Navíc se neplatí ani měsíční poplatek. Pokud očekáváte výkyvy v příjmech, jistě tuto vlastnost Presto půjčky oceníte. Naopak, když se dostanete k penězům, nabízí se šance půjčku bez poplatku doplatit. U řady bank jste za předčasné splacení úvěru penalizování. UniCredit se vymyká.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1