AXA pojišťovna a.s., člen Uniqa Insurance Group

  1. Na český trh vstoupila AXA pojišťovna, a.s. v polovině roku 2008. 15. října 2020 skupina UNIQA Insurance Group dokončila akvizici společností AXA v České republice, na Slovensku a v Polsku.
  2. Společnosti AXA v těchto zemích postupně přejdou pod značku UNIQA. AXA pojišťovna, a. s člen Uniqa Insurance Group nabízí vedle životního a penzijního pojištění také povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění nemovitostí i cestovní pojištění.

Více informací o společnosti AXA pojišťovna a.s., člen Uniqa Insurance Group

  • Svým klientům nabízí dva typy výhodného pojištění: Pojištění vozidel (povinné ručení a havarijní pojištění). Cena povinného ručení se odvíjí od výkonu motoru, což je pro vás výhodnější.
  • Zdarma získáte nejlepší asistenční služby na českém trhu, které jsou vám k dispozici 24 hodin denně, a to i když nedojde k pojistné události.
  • Nabízí vám také výhodné havarijní pojištění, které můžete uzavřít jedinou smlouvou společně s povinným ručením.
  • Pojištění bydlení (stavby, domácnosti).
  • Umožníme vám pojistit nejen byt a domácnost, ale i stavbu. Můžete využívat bonusový systém známý z pojištění motorových vozidel, kterým získáte zajímavou slevu za bezeškodní průběh.
  • Zdarma k tomuto pojištění získáte kvalitní asistenční služby pro případ pojistné události a také bezplatné pojištění odpovědnosti.

AXA pojišťovna a.s., člen Uniqa Insurance Group
Oficiální webové stránky
www.axa.cz

IČ:
28195604
Kontaktní telefon:
225 021 300
Zelená linka:
292 292 292
Kontaktní e-mail:
info@axa.cz