Broker Consulting, a.s.

Společnost Broker Consulting byla založena v roce 1998 lidmi, kteří chtěli poskytovat nadstandartně kvalitní služby finančního plánování. V současné době působí nejen v České republice, ale i na Slovensku. Za roky svého působení se skupina značně rozrostla a nyní jejích služeb využívá více než 300 000 klientů. 

Hlavní službou Broker Consulting je zpracování Finančního plánu. Klienti si jej mohou nechat připravit ve více než 100 klientských centrech a kanceláří od profesionálních finačních konzultantů. Plán je jedinečný díky elektronické aplikaci připravené na základě propracované metodiky finančního plánování.

Jednou z oblastí specializace Broker Consulting je i bydlení. Hlavním cílem OK Bydlení je zajistit pro klienta výhodné financování koupě vlastní nemovitosti. V první fázi se se konzultanti zaměřují na přípravu optimálního množství finančních prostředků ještě před pořízením nemovitosti. V druhé fázi již dochází k samotnému vyřízení a čerpání nejvýhodnějšího úvěru. Poslední fáze v sobě zahrnuje následný servis spojený např. se zajištěním nvýhodnějších podmínek ke konci fixace úrokové sazby hypotečního úvěru, či zprostředkování refinancování.

Produkty společnosti

Mrzí nás to, ale v současnosti nenabízíme žádné produkty této společnosti.

Mohly by vás ale zajímat následující odkazy:

Broker Consulting, a.s.
Oficiální webové stránky
www.bcas.cz

IČ:
25221736
DIČ:
CZ699002502
Kontaktní telefon:
378 771 312
Zelená linka:
800 800 080
Kontaktní e-mail:
info@bcas.cz