Cetelem

  1. Cetelem je obchodní značkou české pobočky francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA.
  2. Do června 2015 působila jako vedoucí společnost na trhu nebankovních poskytovatelů úvěru, od 1. 6. 2015 disponuje bankovní licencí.
  3. Na českém trhu je silnou a stabilní instituci s 15letou tradicí a poskytuje řadu úvěrových produktů a s nimi spojených služeb.

Produkty společnosti

Mrzí nás to, ale v současnosti nenabízíme žádné produkty této společnosti.

Mohly by vás ale zajímat následující odkazy:

Více informací o Cetelem

  • Značka Cetelem má v ČR dlouhou historii. Od roku 1996 do června 2015 byla používána akciovou společností CETELEM ČR, a.s., stoprocentní dceřinou společností francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA.
  • V červnu 2015 došlo ke sloučení s mateřskou bankou, což umožnilo poskytovat produkty a služby Cetelemu pod bankovní licencí.
  • Filozofií společnosti je poskytovat vysoce kvalitní a komplexní finanční služby, které budou dostupné široké veřejnosti.
  • Společnost získala řadu ocenění a je navíc členem mnoha sdružení a asociací – např. sdružení právnických osob SOLUS, české leasingové a finanční asociace apod.
  • Jejím cílem je stát se první volbou klienta pro financování jeho potřeb. Jedním z nejznámější produktů byla například Celem kreditní karta.

Cetelem
Oficiální webové stránky
www.cetelem.cz

IČ:
25085689
Kontaktní telefon:
257080080
Zelená linka:
257080080
Kontaktní e-mail:
cetelem@cetelem.cz